Ziemassvētku tirdziņš „Čiekurkalna krustcelēs”

Jaukākais Ziemassvētku tirdziņš Daugavas labajā krastā tapis pateicoties pašu čiekurkalniešu aktivitātei. Pirmo reizi Čiekurkalnā – Ziemassvētku tirdziņš ar rūķiem, vizināšanos suņu pajūgā un piparkūku darbnīcu.

Jau rītdien, 20.decembrī, no plkst. 10:00 līdz 17:00, Čiekurkalnā, Rusova ielā 17, piecu ceļu krustojumā, laukumā iepretim Ezerparka Namiem un netālu no jaunās VID ēkas, norisināsies Ziemassvētku tirdziņš „Čiekurkalna krustcelēs”.

Šis būs vēl nebijis pasākums Čiekurkalna, Mežaparka, Teikas, Brasas un tuvējās apkārtnes iedzīvotājiem. „Čiekurkalna krustcelēs” apmeklētājus sagaidīs iespēja notvert īpašo Ziemassvētku sajūtu un sagatavoties svētkiem.

Mājražotāju un amatnieku tirdziņā ar vairāk kā 35 tirgotājiem no tuviem un tāliem Latvijas novadiem varēs sarūpēt gardumus svētku cienastam, dāvanas, kā arī iegādāties īpaši audzētas eglītes no Varakļāniem.

Pasākuma apmeklētājus sildīs ne vien karstie dzērieni – tēja, karstvīns un alus, bet arī gardi zirņi ar speķi, ko uz ugunskura pagatavos un ap pusdienas laiku pasniegs viens no Latvijā zināmākajiem pavāriem Ēriks Dreibants, kurš pats ir čiekurkalnietis.

Organizatori sarūpējuši arī plašu izklaides programmu. Jau no plkst. 11:00 visas dienas garumā apmeklētājus sagaidīs Ziemassvētku rūķi no teātra studijas „Rampa”, kuri parūpēsies, lai valdītu jautrība un priekpilna svētku sajūta, kā arī būs sarūpējuši pārsteiguma dāvaniņas bērniem.

No plkst.12:00 ikvienam gribētājam būs iespēja vizināties ar haskiju suņu pajūgu, kas būs iespējams arī laika apstākļos, kad nav sniega. Pasākuma laikā darbosies arī piparkūku darbnīca bērniem un citi pārsteigumi.

Kā īpašs pārsteigums, plkst. 13:00 tirdziņa apmeklētājiem tiks piedāvāta apmēram pusotru stundu ilga bezmaksas ekskursija pa Čiekurkalnu zinoša un sertificēta gida pavadībā.

Šie būs svētki visai ģimenei! Organizatori aicina apmeklēt pasākumu ar ģimeni, draugiem, radiem un kolēģiem, lai padarītu pasākumu par īstu Ziemassvētku brīnumu Čiekurkalnā un, iespējams, izveidotu šādu tirdziņu par tradīciju!

Pasākumu rīko Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība, sadarbībā ar Ezerparka Namiem un Čiekurkalna Twitter komūna @Shreienbusha.

Vairāk informācija www.latvijasmajrazotaji.lv

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.