Ziemassvētku egļu ceļš Rīgā sāksies ar objekta „Ieej svētkos” atklāšanu

4. decembrī, plkst. 17.00 Brīvības bulvāra un Elizabetes ielas krustojumā atklās akciju sabiedrības „LNK Industries” veidoto un pilsētai dāvināto vides objektu „Ieej svētkos”, kas būs viena no festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš” ekspozīcijas eglēm. Līdz ar šī objekta atklāšanu jau no 5. decembra Rīgā būs skatāma festivāla piecu gadu jubilejas vides objektu ekspozīcija, kurā šogad eksponēti ap 80 vides objekti – egles.

Vides objekta Egles konstrukcija uzstādīta sadarbībā ar AS „Latvijas tilti”.  Tā dekoratīvo un apgaismes tehnisko izpildījumu ir izstrādājis un veic AS “LNK Industries” gaismas sadarbības partneris uzņēmums SIA “ArkiLED”. Svētku Egles apgaismojumā izmantotas 6000 spuldzītes, bet 300 metru garajā alejā – 1 100, kas ražotas tepat Latvijā. Savukārt dekoratīvajā Egles noformējumā zaļumu virtene sasniedz 1 kilometra garumu. Objekts visā savā krāšņumā iemirdzēsies vakarā, priecēdams ikvienu arī ar dinamisku gaismas joslu, kas noteiktā laika periodā mainīs alejas krāsu gammu. Vides objekta galvenā elementa – Egles – tehnisko projektu izstrādāja un metālkonstrukciju izgatavoja „LNK Industries” grupā ietilpstošais uzņēmums SIA “TTS” (Transportation Technology Systems).

Vides objekts “Ieej svētkos!” tika godalgots Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta organizētajā festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš” projektu atlases konkursā.

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.