Vokālās grupas „Framest” koncerts “Ziemeļblāzmā”

14. decembrī ,plkst. 14.00 Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” ikviens aicināts apmeklēt koncertu „Un sirds tā laimīgi pukst man”, kurā uzstāsies vokālā grupa „Framest”.

Vokālā grupa „Framest” dibināta 2005. gadā un ir profesionālākā a capella grupa Baltijas valstīs. Kopš 2013. gada vokālo grupu veido pieci draugi, kas ir profesionāli un daudzpusīgi dziedātāji – Beāte Zviedre, Jānis Ķirsis, Mikus Ābaroniņš, Roberts Memmēns un Rūta Dūduma, kuri ar lieliem panākumiem uzstājas ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē. Grupas unikalitāte ļāvusi sasniegt vietējā un starptautiskā mēroga atzinības un panākumus. Latvijā grupa „Framest” sadarbojusies ar tādiem komponistiem kā Raimonds Pauls, Zigmārs Liepiņš, Jānis Lūsēns un citi.

Koncerta „Un sirds tā laimīgi pukst man” programmā apvienotas tradicionālās Ziemassvētku, populārās džeza un melodiskākās Raimonda Paula dziesmas, kurās būs iespēja saklausīt gan pirmssvētku mieru, gan bērnišķīgu priecāšanos par gaidāmajiem Ziemassvētkiem. Koncertā izskanēs arī jauna, vēl plašākai auditorijai nedzirdēta dziesma „Ziemā”. Vokālā grupa „Framest” programmu izpildīs a capella – bez pavadījuma.

Ieeja koncertā bez maksas.

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.