Vecgada tirdziņi Kalnciema kvartālā

27. un 28. decembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartālā norisināsies šī gada pēdējie svētku tirdziņi, kuru piedāvājums palīdzēs sagatavoties Jaungada svinībām.

Latvijas zemnieku un mājražotāju piedāvājums palīdzēs sagatavot bagātīgi klātu svētku galdu no bioloģiski audzētiem, veselīgiem un gardiem pārtikas produktiem. Vīnu veikals Jaunā gada sagaidīšanai sarūpēs izmeklētus dzirkstošos vīnus no Itālijas mazajām vīnu darītavām. Mazākajiem tirdziņa apmeklētājiem kopā ar Salavecīšiem būs iespēja griezties svētku karuselī, kas šajos svētkos pārtapis par “lidlauku”.

27. un 28. decembris būs pēdējie datumi, kad varēs apskatīt un iegādāt Latvijas profesionālo mākslinieku darbus izstādē-izpārdošanā “Mākslas medības Premium” un iegādāt Latvijas mākslinieku, dizaineru un radošo amatnieku darinājumus Dāvanu veikaliņā kvartāla zilajā verandā. Izstāde un veikaliņš brīvdienās strādās līdz pat plkst. 20.00 vakarā.

2015. gadā tirdziņi norisināsies katru sestdienu no plkst. 10.00 līdz 16.00 visa gada garumā. Nākamgad plānoti tradicionālo svētku tirdziņi, piemēram, Lieldienu svinības, Suitu tirgus vasaras saulgriežos; kā arī lielu popularitāti ieguvušie sezonālās modes tirgi, izsmalcinātais Itāļu tirgus, krāšņais garšu un smaržu piepildītais Austrumu tirgus un daudzi jo daudzi citi tematiskie tirdziņi. Kā allaž būs sarūpētas radošas, izglītojošas un izzinošas nodarbes bērniem un viņu vecākiem, brīvdabas koncerti un tematiskas aktivitātes, kurām pielāgojušies arī tirdziņa zemnieki, mājražotāji un amatnieki. Līdz šim pierādījies, ka tirdziņš ir kļuvis par veiksmes platformu tiem, kas savas biznesa idejas vēlas pieteikt plašākai auditorijai pirmo reizi – šis mērķis tiks attīstīts arī nākamajā gadā, turpinot atklāt un veicināt Latvijas cilvēku izdomu, talantu un uzņēmību.

Tirdziņu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35

Kalnciema kvartāls_M

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.