Vasaras koncerts Gaujmalā

21.augustā, plkst.19.00 Gaujmalā, pie Valmieras Mūzikas skolas Pilskalna ielā 3, norisināsies otrais Vasaras koncerts.

Jautrus, lustīgus un vasarīgus skaņdarbus spēlēs Valmieras Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi, kā arī mūziķi no citām skolām. Tāpat Valmieras Mūzikas skolas direktors Aivars Cepītis norāda, ka līdz 21.augusta plkst.17.00 iespējams pieteikties ikvienam interesentam, kurš vēlas piedalīties koncertā. Repertuāra izvēle ir brīva.

„Jaunā Valmieras Mūzikas skolas atrašanās vieta ir pateicīga, jo tā ir daudz atvērtāka skatītājiem un garāmgājējiem nekā vecās mūzikas skolas ēkas dārzs Beātes ielā 12. Pēc pirmā šīs vasaras koncerta, kas norisinājās 24.jūlijā, secinājām, ka koncerta beigās skatītāju skaits bija krietni lielāks nekā koncerta sākumā, jo garāmgājēji, sadzirdot mūzikas skaņas, ieinteresēti ienāca skolas pagalmā un noklausījās koncertu līdz pašām beigām,” stāsta A. Cepītis.

Tāpat skolas direktors atklāj, ka nav apslāpusi vēlme Vasaras koncertu spēlēt mazliet tuvāk Jāzepa Vītola piemineklim, kas atrodas Valterkalniņa pakājē: „Ļoti ceram, ka līdz nākamajai vasarai mums izdosies tehniski atrisināt jautājumu – kā nodrošināt to, lai Vasaras koncerts tiktu spēlēts netālu no Jāzepa Vītola pieminekļa, kas būtu cieņpilns žests izcilā latviešu komponista un mūzikas pedagoga piemiņai.”

Ieeja bez maksas!

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.