Vācu biologa un ārsta vieslekcija par smaržām

Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs ceturtdien, 29.maijā, plkst. 18:00, Rīgas Tehniskās universitātes 403. auditorijā, Kaļķu ielā 1, organizē vieslekciju veltītu smaržām un to nozīmei cilvēku dzīvē. Vieslekciju lasīs Rūras universitātes Bohumā prof. Dr. Dr. Dr. med. habil. Hanss Hats (Hanns Hatt).

Smarža ir relatīvs jēdziens. Tā nav ilustrējama, un brīžiem pat vārdos aprakstāma. Vienam tā var būt patīkama, citam – pilnīgi neciešama. Bet tas padara smaržu un ožu par vienu no lielākajiem pasaules noslēpumiem.

Prof. Dr. Dr. Dr. med. habil. Hanss Hats ir vācu biologs un ārsts, kas pievērsies elektrofizioloģijas un smaržu pētniecības jomai. Prof. Hats padziļināti pēta neiro- un sensoro fizioloģiju, un viņa darbība dokumentēta vairāk nekā 200 publikācijās zinātniskajos žurnālos visā pasaulē. Prof. Hats ir Filipa Morisa pētniecības godalgas, Roberta Pflegera pētniecības godalgas, Starptautiskās neirozinātnes augstskolas Lektora godalgas un daudzu citu godalgu ieguvējs. Kopš 1992. gada prof. Hats ir Rūras universitātes Bohumā Bioloģijas fakultātes Šūnu fizioloģijas katedras profesors. 2010. gadā tika ievēlēts par Ziemeļreinas-Vestfālenes Zinātņu akadēmijas prezidentu. Kopš 2013. gada ir Vācijas Zinātņu akadēmiju savienības viceprezidents.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Darba valodas: latviešu un vācu.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.