Tuvo austrumu ēdienu gatavošanas meistardarbnīca Kalnciema kvartāla tirgū

Kalnciema tirgusSestdien, 29. aprīlī plkst. 10.00 – 16.00, Kalnciema kvartāla tirgū būs nopērkami vietējie pārtikas produkti, kā arī  daudzveidīgi amatniecības izstrādājumi pavasara sezonai. Tirgus apmeklētāji ir aicināti piedalīties Tuvo Austrumu ēdienu gatavošanas meistardarbnīcā.

Kalnciema kvartāla tirgū plašā sortimentā būs pieejami svaigi un veselīgi pārtikas produkti – zaļumi un garšaugi (lakši, loki, salāti, diedzējumi), mājražotāju saldējums, zivju ikri, gaļa, siers un citi labumi, kā arī koši amatniecības izstrādājumi – keramika, tekstila izstrādājumi, aksesuāri un apģērbi.

Pirmo reizi Kalnciema  kvartālā notiks „Tuvo Austrumu ēdienu gatavošanas meistardarbnīca”. “Humusa komanda” – cilvēki no Irākas un Kurdistānas ar bēgļa vai alternatīvo statusu Latvijā – dalīsies savās īpašajās ēst gatavošanas prasmēs ar vietējiem interesentiem.  Apmeklētāji varēs iepazīties, kā gatavojams humuss (turku zirņu pastēte), maize (kviešu plāceņi) un falafels (eļļā vārītas turku zirņu bumbiņas). Apmeklētāji varēs piedalīties šo ēdienu gatavošanā un tos arī nogaršot. Interesenti varēs arī uzzināt, kā šie ēdieni tiek pasniegti un ēsti kopienās, no kurām nāk paši gatavotāji.

Darbnīcas norises laiks: plkst. 11 – 15. 

Plkst. 11.00-12.15 tiks gatavots humuss, 

Plkst. 12.30-13.30 tiks gatavoti kviešu plāceņi, 

Plkst. 13.45-14.45 tiks gatavots falafels.

Katras darbnīcas noslēgumā notiks degustācija.  

Darbnīca ir bez maksas, atbalsta Rīgas dome. 

Vēl tikai līdz 29. aprīlim Kalnciema kvartāla galerijā turpinās pop-up tirgus „Mākslas medības”. Mākslas medības ir lieliska iespēja aplūkot un iegādāties mākslas darbus, ko radījuši labi zināmi, kā arī jauni Latvijas mākslinieki. Mākslas darbi pieejami Kalnciema kvartāla galerijā un pieejami apskatei katru darba dienu no 10.00 – 17.00, kā arī sestdienās tirdziņa laikā no 10.00 – 16.00.

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.