Tūrisma vakarā stāstīs par gleznaino Gruziju

26.februārī, pl.18:00, Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī notiks ikmēneša tematiskais tūrisma vakars “Sakartvelo – latviešiem draudzīga zeme”. Vakara viesis būs vēsturnieks un ceļotājs Andris Tomašūns, kas ar klātesošajiem dalīsies stāstos un pārdomās par Gruziju jeb Sakartvelo (tā Gruziju dēvē vietējie iedzīvotāji).

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs turpina iesākto tradīciju – atzīmējot Jelgavas 750 gadu jubileju, šogad tematiskajos tūrisma vakaros dalīties ar savu ceļojumu pieredzi tiek aicināti jelgavnieki. Februārī par saviem ceļojumiem stāstīs Andris Tomašūns, kas pazīstams kā vēsturnieks, arheologs, pedagogs, ceļotājs un aizrautīgs stāstnieks. Tematiskajā tūrisma vakarā A.Tomašūns dalīsies iespaidos par Gruziju, kur komandējumos kopš 2006.gada pabijis vairākkārt. A.Tomašūns stāsta: “Vairākkārt viesojoties Gruzijā esmu iepazinis šīs zemes daudzveidīgo skaistumu – neskarta daba, pilsētas ainavas, stingras tradīcijas un īpaši viesmīlīgi un labsirdīgi vietējie iedzīvotāji. Gruzijai ir īpašs pievilkšanās spēks. Laika gaitā ir izveidojušās draudzīgas saites, ļaujot iesākt vairākus projektus, kas veicinājuši tūrisma ceļojumus gruzīniem uz Latviju un otrādi – jelgavniekiem uz Gruziju.” Kā atklāj A.Tomašūns, tūrisma vakarā būs iespējams dzirdēt gan par to, kas piedzīvots braucienos uz Gruziju, gan atziņās par valsti un tās kultūru, gan arī noderīgu informāciju ceļojuma plānošanā. Stāsti tiks papildināti ar foto galeriju no A.Tomašūna ceļojumiem.

Tematiskais tūrisma vakars “Sakartvelo – latviešiem draudzīga zeme” notiks 26.februārī, pl.18:00, Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī. Dalības maksa – 1,00 EUR, pirmskolas vecuma bērniem- bezmaksas. Pieteikšanās pa tālruni 63005447 vai e-pastu [email protected].

turisma_vakars_gruzija

 

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.