Toma Rudzinska džeza kvartets „Ziemeļblāzmā”

Ceturtdien, 12. februārī, plkst. 19.00 latviešu džeza saksofonista un komponista Toma Rudzinska kvartets uzstāsies kultūras pilī “Ziemeļblāzma” ar koncertprogrammu no Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai nominētā albuma „Abra”.

Saksofonists un komponists Toms Rudzinskis pārstāv jauno Latvijas džeza izpildītāju un komponistu paaudzi. 2014. gadā viņš ieguvis „Grand Prix” konkursā „Dutch Jazz”, bet 2012. gadā izvēlēts par Amsterdamas koncertzāles „Bimhuis” džeza vēstnieku. Toma Rudzinska kvarteta 2014. gada nogalē izdotais albums „Abra” šobrīd nominēts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai „Zelta mikrofons 2014” kā „Labākais džeza albums” un arī kā „Labākā debija”.

Toma Rudzinska kvartets dibināts 2011. gadā. Tajā spēlē četri draugi – Amsterdamas un Dānijas mūzikas konservatorijas absolventi – komponists un saksofonists Toms Rudzinskis, taustiņinstrumentālists Dominiks Dž. Māršals (Dominic J. Marshall) no Anglijas, basģitārists Pats Klīvers (Pat Cleaver) no Francijas un bundzinieks Ivars Arutjunjans no Latvijas.

Biļetes cena: EUR 5.00; skolēniem, studentiem, pensionāriem EUR 4.00. Biļetes nopērkamas Kultūras pils „Ziemeļblāzma” informācijas centrā, kā arī „Biļešu paradīzes” kasēs un internet: http://www.bilesuparadize.lv/.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.