Starptautiskā tūrisma izstāde “Adventur 2015”

No 23. – 25.janvārim Lietuvas galvaspilsētā Viļņā norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde “Adventur 2015”. Uz izstādi dosies arī Jelgavas reģionālā tūrisma centra (JRTC) pārstāvji, lai Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) Latvijas stendā un atsevišķā Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada stendā prezentētu tūrisma piedāvājumu Jelgavas pusē.

JRTC izstādes apmeklētājiem sniegs informāciju par tūrisma un atpūtas iespējām Jelgavas pilsētā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā. Ir sagatavoti tūrisma materiāli lietuviešu valodā – tūrisma avīze un buklets par tūrisma iespējām Jelgavā un apkārtnē. Interesentiem tiks piedāvāti izdales materiāli arī krievu un angļu valodās – zīmētā Jelgavas karte, velomaršrutu karte un ceļvedis, tūrisma objektu informatīvie materiāli u.c. JRTC stendā būs pieejama informācija arī par plānotajiem pasākumiem pilsētā, kas šogad paredzēti īpaši svinīgi, jo Jelgavas pilsēta svin 750 gadu jubileju. Tuvojoties Ledus skulptūru festivālam Jelgavā, interesenti varēs uzzināt vairāk par pasākuma norisi un tūrisma iespējām festivāla laikā. Izstādes laikā JRTC pārstāvji tiksies arī ar vairākiem Lietuvas tūroperatoriem, lai prezentētu Jelgavas tūrisma piedāvājumu un pārrunātu iespējas organizēt grupu ekskursijas uz Jelgavu un tās apkārtni.

Šis ir pirmais gads, kad JRTC ārzemju tūrisma izstādēs piedalās ne tikai kopīgajā Latvijas TAVA stendā, bet arī individuālajā. Tā ir iespēja īpaši izcelt Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada tūrisma piedāvājumu mūsu kaimiņiem. Stends izveidots ar Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projekta „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” atbalstu. JRTC stenda ievērojamākais objekts ir 65 collu skārienjūtīgs ekrāns ar interaktīvu karti, kurā stenda apmeklētāji varēs iegūt informāciju par apskates objektiem Jelgavā un tās apkārtnē, kā arī nosūtīt elektronisko pastkarti ar Jelgavas ainavām. Interesentiem būs iespēja griezt laimes ratu un, atbildot pareizi uz jautājumu, laimēt suvenīrus ar Jelgavas simboliku, ielūgumus uz Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni un Ledus skulptūru festivālu.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs ar atsevišķu stendu šogad piedalīsies arī tūrisma izstādē “Tourest” Tallinā (Igaunija), bet TAVA Latvijas stendā – izstādē „Mitt” Maskavā (Krievija).

Atbalsts dalībai izstādē saņemts Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projekta „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” (Nr.4.3-24/NFI/INP-001) ietvaros.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.