“Sportiskais randiņš” Lucavsalā

17.jūlijā, Lucavsalā notiks sportiska aktivitāte jauniešiem “Sportiskais randiņš”. Pasākuma laikā jaunieši komandās varēs piedalīties neparastās orientēšanās sacensības, izpildīt dažādus veiklības un sporta uzdevumus. Tāpat dalībniekiem būs iespēja izmēģināt jaunus, netradicionālus sporta veidus kā Slackline, Vanbols, Parkour, Streetdance, Outdoor Fitness, zinošu instruktoru uzraudzībā, kā arī noskatīties dažādu sporta veidu paraugdemonstrējumus.

“Sportiskais randiņš” notiks Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) kampaņas “Veselības vasara” ietvaros. Kampaņas mērķis ir mudināt cilvēkus ikdienā iekļaut vairāk fizisko aktivitāšu, tādējādi uzlabojot un saglabājot labu veselību un mazinot dažādu slimību risku (sirds un asinsvadu slimību, aptaukošanās un liekā svara problēmas utml.). Jāpiebilst, ka sportiskie randiņi daudzās valstīs ir kļuvuši par iecienītu kopīgu laika pavadīšanas veidu, kas vienlaikus ar socializēšanos uzlabo vispārējo veselības stāvokli.

Dalībnieku skaits ir ierobežots un tiks reģistrēti tikai 150 naskākie katra dzimuma pārstāvji. Uz randiņu aicināti gan jaunieši, kuri šobrīd ir vieni, gan pāri, lai, kopīgi sportojot, atklātu sev jaunas laika pavadīšanas iespējas. Pasākumu vadīs Ralfs Eilands un par mūziku rūpēsies DJ Ziggy.

Pietiekties pasākumam šeit.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.