„Sporta diena Lucavsalā”

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina projektu konkursu par finansiālu atbalstu pasākumam „Sporta diena Lucavsalā”, kurā aicina pieteikt projektus sporta aktivitāšu īstenošanai 4. maijā Lucavsalā.

Konkursā aicinātas piedalīties nevalstiskās organizācijas, kurām ir pieredze sporta sacensību un pasākumu organizēšanā. Konkursu organizē, lai valsts svētkos – 4. maijā īstenotu sporta pasākumu, kas nodrošinātu visu vecumu grupu iedzīvotājiem bezmaksas sporta aktivitātes Lucavsalā. Tādā veidā paredzēts sekmēt rīdzinieku un pilsētas viesu ģimenes kopīguma stiprināšanu un iesaistīšanos fiziskās aktivitātēs svaigā gaisā.

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti atrodami interneta vietnē: www.sports.riga.lv, sadaļā „Finansēšanas konkursi”. Papildinformācija pieejama pa tālruni 67037246.

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 5. marta plkst. 17.00 RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā (Kr. Valdemāra ielā 5), kā arī jānosūta uz e-pasta adresi: egils.eglit[email protected].

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.