Spodrības tirgus Kalnciema kvartālā

28. februārī plkst. 10.00 – 16.00 Kalnciema kvartāla pagalmā notiks ikgadējais Spodrības tirgus. Turpinot veiksmīgo tradīciju, pagalmā būs biedrības “Otrā elpa” lietoto mantu pieņemšanas punkts, kurā rīdziniekiem būs iespēja ziedot labdarībai sev vairs nevajadzīgās, bet citiem lietderīgās mantas, kā arī piedalīties otrreiz izmantojamo materiālu radošajā darbnīcā.

Tuvojoties pavasara vēsmām, kad, kā ierasts, iztīrām māju, atbrīvojot to no nevajadzīgās iedzīves, Kalnciema kvartāls aicina ieskatīties savos plauktos, skapjos, bēniņos un noliktavās, kur pa garo ziemu sakrājušās liekās mantas (drēbes, apavi, trauki, grāmatas, bērnu rotaļlietas, sadzīves priekšmeti u.c.). To visu 28. februārī varēs atvest uz Kalnciema kvartāla pagalmu un nodot biedrības “Otrā elpa” ziedojumu pieņemšanas punktā, kura tās nodos tālāk cilvēkiem, kuriem tās ir nepieciešamas visvairāk, kā arī izmantos labdarības veikaliņiem vai radošām darbnīcām. Mantas varēs nodot pie Zilās mājas verandas līdz plkst. 16.00.

No plkst. 12.00 līdz 15.00 notiks radošā darbnīca ar otrreiz lietojamo materiālu izmantošanu. Ar dažādu papīra izstrādājumu pārstrādes palīdzību no žurnāliem un reklāmu katalogiem būs iespēja izgatavot pavisam jaunus, saimniecībā noderīgus karstuma palikstnīšus, grāmatzīmes, utml. lietas.

Kalnciema kvartāla galerijā jau būs apskatāma jauna izstāde: Annas Vaivares un Zanes Zlemešas izstāde „Noslēpums”, kurā būs apskatāmi oriģināldarbi no grafisko īso stāstu sērijas „mini kuš!” izdevumiem „Peldbaseins” un „Kolekcionārs”. Izstādes atklāšana norisināsies vakarā plkst. 18.00

Tikmēr norisināsies arī Kalnciema kvartāla iknedēļas tirgus, kas pulcēs vairāk nekā 100 Latvijas zemniekus un amatniekus.

Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.