Šokolādes dienas svinības kultūras vasarnīcā “Esplanāde 2014”

Piektdien, 11.jūlijā, saldumu ražotājs “Laima” aicina atzīmēt Vispasaules Šokolādes dienu, apmeklējot svinību pasākumus, kas visas dienas garumā būs skatāmi un baudāmi Rīgā, kultūras vasarnīcā “Esplanāde 2014”. Varēs iepazīt to valstu koru kultūru, kurās audzē šokolādes ražošanai tik nepieciešamās kakao pupas, jo dienas gaitā uzstāsies kori no Malaizijas, Trinidadas un Tobago, kā arī no Ekvadoras Republikas. Būs skatāma izstāde “Mīlestības un Laimes zeme Latvija”, kuru papildināt aicināts ikviens apmeklētājs, un būs baudāma leģendārā Laimas šokolāde.

“Laima” ir atbalstītājs vērienīgākajam Rīga 2014 programmas notikumam – Pasaules koru olimpiādei. Sadarbības rezultātā radies arī īpašais Šokolādes dienai veltītais pasākums – koru, kuru valstīs audzē kakao pupas, uzstāšanās, kas plkst.12:00 sāksies ar Malaizijas kora priekšnesumu, plkst.16:00 – kora no Trinidadas un Tobago, bet plkst.20:00 – Ekvadoras kora sniegums. Katra kora sniegumu pavadīs saldi sveicieni no “Laimas” pasākuma apmeklētājiem.

Visas dienas garumā būs skatāma “Laimas” projekta “Mīlestības un Laimes zeme Latvija” fotoizstāde. Projekts tiek veidots ciešā sadarbībā ar iedzīvotājiem Latvijā, gan ārpus tās, jo tā mērķis ir apkopot foto mirkļos sajūtas, ko rada mūsu zeme Latvija. Jūnija mēnesī tika uzsākta projekta realizācija , šobrīd tapuši jau četri stendi, kas būs skatāmi Vispasaules Šokolādes dienā Rīgā un atainos to, kā uztveram Latvijas būtību caur skaņu, garšu, dabu, sajūtām, kas dara mūs lepnus par savu zemi. Saistošākais – izstāde būs ne tikai skatāma. Katram būs iespēja to papildināt, ierakstot stendos savas sajūtas par Latviju. Tāpat arī katrs interesents aicināts papildināt projekta ekspozīciju līdz 18.jūlijam, ievietojot savus foto mirkļus http://www.laima.lv/laimeszeme/gallery/love. Kopumā plānots izveidot deviņus stendus, kas vēlāk tiks eksponēti Laimas Šokolādes muzejā.

Dienas gaitā kultūras vasarnīcā “Esplanāde 2014” būs iespēja skatīt arī dokumentālus kino materiālus un dzirdēt stāstus par šokolādi.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.