Slidotavas un slēpošanas trases Rīgā

Šogad Rīgā iekārtotas vairākas ziemas aktīvās atpūtas vietas – slēpošanas trase un slidotavas, lai rīdzinieki un pilsētas viesi varētu atpūsties svaigā gaisā, sportojot tepat pilsētā. Iedzīvotājiem būs pieejamas septiņas Rīgas pašvaldības finansētas slidotavas, kuras varēs izmantot bez maksas, kā arī divas slēpošanas trases.

Šogad jau otro gadu Rīgas publiskā mākslīgā ledus slidotava no 3. decembra darbosies Spīķeru kvartālā starp Maskavas, Krasta un Turgeņeva ielām. Slidotavas darba laiks ir katru dienu no plkst 10.00 līdz plkst. 22.00. Visiem apmeklētājiem slidotava pieejama bez maksas, taču tiem, kuriem nav sava inventāra, būs iespēja inventāru nomāt, jo pie slidotavas darbosies arī nomas punkts.

Aktīvi atpūsties būs iespēja arī Uzvaras bulvārī 15, kur darbosies ziemas aktīvās atpūtas parks, kurā būs iespēja gan slidot, gan slēpot. Tajā izveidota vairāk nekā kilometru gara distanču slēpošanas trase, kurā iespējams slēpot gan klasiskajā solī, gan slidsolī. Savukārt tie, kuri dod priekšroku slidošanai, varēs izmantot arī slidotavu. Gan slēpošanas trasi, gan slidotavu apmeklētāji ar savu inventāru varēs izmantot bez maksas, taču būs pieejama arī inventāra noma, nodrošinot ikvienu ar kvalitatīvām slēpēm un slidām. Parkā darbosies arī inventāra serviss un kafejnīca. Detalizētāka informācija par ziemas aktīvās atpūtas parka darba laiku un inventāra nomu pieejama interneta vietnē www.uzvarasparks.lv

Dabīgā ledus slidotavas, ja būs atbilstoši laika apstākļi, gaisa temperatūra zemāka par 0 grādiem, darbosies arī pie Sarkandaugavas reģionālā sporta centra, kas atrodas pie Bērnu un jauniešu centra “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24. Arī tur būs iespēja slēpot, ja būs sniegs. Sporta centrā būs pieejams arī slēpošanai un slidošanai nepieciešamais inventārs. Sīkāka informācija mājas lapā www.laimite.lv.

Dabīgā ledus slidotavas būs arī pie Rīgas Anniņmuižas vidusskolas Imantā, Kleistu ielā 14, pie Rīgas Ķengaraga vidusskolas, Maskavas ielā 273. Jau no 1. decembra slidot iespējams pie Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas Andreja Saharova ielā 35, kā arī un pie Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas, Parādes ielā 5c.

Rīdziniekiem un pilsētas viesiem būs pieejamas arī divas maksas slidotavas, kuras darbosies Mežaparka atpūtas kompleksā „Sniega Parks” un Atpūtas kompleksā „Lido”.

Rīgas publiskās slidotavas

Rīgas slēpošanas trases

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.