Šķērsielas filmu triloģija izdota DVD

Šoruden DVD formātā izdotas skatītāju iemīļotās un starptautiskos kinofestivālos godalgotās dokumentālās filmas Šķērsiela un Jaunie laiki Šķērsielā.  Kopā ar 2013. gadā tapušo filmu Kapitālisms Šķērsielā tās veido unikālu dokumentālā kino ciklu, kas seko mazas kopienas pārmaiņām 25 gadu garumā.

Dokumentālā filma Šķērsiela ir vienīgā Latvijas filma, kas saņēmusi Eiropas Kinoakadēmijas balvu un iekļauta Latvijas Kultūras kanonā, bet līdz šim nebija digitalizēta. Ar Rīgas tūrisma attīstības biroja un Rīgas domes atbalstu kļuvis iespējams no jauna dzīvot līdzi Rīgas nomales ieliņas iedzīvotaju likteņu dramatiskajiem un komiskajiem pavērsieniem ceturdaļgadsimta garumā. Šķērsiela un tās dažādie iedzīvotāji savā ziņā ir visas Latvijas sabiedrības spogulis.

Digitalizēto dokumentālo filmu Šķērsiela un Jaunie laiki Šķērsielā DVD papildināti ar ekskluzīvām, īpaši šim nolūkam veiktām intervijām ar to autoriem Ivaru Selecki un Tālivaldi Margēviču par Šķērsielas cikla tapšanu. Triloģijas pirmās filmas Šķērsiela DVD iekļauta saruna ar filmu idejas autoru Tālivaldi Margēviču un Jaunie laiki Šķērsielā DVD iekļauta saruna ar filmu režisoru Ivaru Selecki.

Šķērsielas cikla filmu DVD būs iespējams iegadāties gan katru atsevišķi, gan Kino triloģija Šķērsiela komplektā Best Baltic stendos un interneta veikalā.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.