Šekspīra laika tirgus

Sestdien, 17.maijā, Šekspīra festivāla ietvaros Kalnciema kvartālā notiks Šekspīra laika tirgus.

No plkst.10.00 līdz plkst.15.00 paredzēta bio/eko iepirkšanās Šekspīra laika garā, atraktīvas izklaides bērniem, muzikāli priekšnesumi, Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) topošo aktieru, laikmetīgās dejas horeogrāfu, LKA Latvijas Kultūras koledžas studentu un Rīgas Doma kora skolas audzēkņu uzstāšanās Šekspīra lugu fragmentos. Būs iespējams iegādāties ēdienus un dzērienus, kas gatavoti pēc Šekspīra laika receptēm. Par Šekspīra laiku atmosfēru tirdziņā rūpēsies “Jauno Jātnieku Skola” un “British Chamber of Commerce” ar poniju izjādēm.

Plkst.19.00 uzstāsies senās mūzikas ansamblis “Ludus”.

Plkst.19.30 skatītāji varēs noskatīties Viljama Šekspīra lugas “Perikls” iestudējumu, ko kopā ar LKA topošajiem aktieriem veidojusi režisore Anna Eižvertiņa.

Plkst.21.30 uzstāsies indie grupa “Jakarta Club” no Anglijas, bet plkst.23.00 sāksies “Kulturālas sarunas vasaras naktī” kopā ar LKA asoc.prof. Rūtu Muktupāvelu, sarunu vadītājiem – Kārli Anitenu un Līvu Brici, kā arī kultūras un mākslas jomu pārstāvjiem, studentiem un entuziastiem. Naksnīgajās sarunās paredzami viedokļi, jautājumi un atbildes un par dažādām tēmām – kultūras izpratne un tās loma sabiedrībā, kultūras un ekonomikas attiecības, kultūras un mākslas izglītības nozīme kultūras tēla veidošanā u.c. Sarunas papildinās audio un video ieraksti. Pusnaktī uz 18.maiju visi kopā aicināti sākt svinēt LKA 22.dzimšanas dienu.

Visos pasākumos ieeja bez maksas.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.