Sekojot idejai: Ar lampām mērķē uz ārzemēm 4

2074937_original_1486974286-jpg

Tagad, kad Dream Room lampas iekarojušas Latvijas iedzīvotāju mājokļus, tās izgatavotāji centīsies iekarot arī ārvalstu tirgus, pirmdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

Db. lv par Dream Room rakstīja 2015.gada janvārī, kad lampas nesen tika laistas tirgū. Kompānijā aizvien strādā divi cilvēki – dizainere-māksliniece Ieva Tifānija Madarāja un tehniskais speciālists Oskars Grenevics.

Nu bizness ieskrējies un lampu izgatavotāji patlaban skatās Skandināviju, Igauniju un Vāciju, savukārt, domājot par potenciālajiem tirdzniecības kanāliem, visdrīzāk tirdzniecība varētu notikt internetā vai Etsy mājaslapā. «Tāpat mums ieteica ideju investēt un piedalīties kādā ārvalstu Ziemassvētku tirdziņā – kaut arī dalības maksas tur ir daudz augstākas nekā Latvijā, pieprasījums ir milzīgs. Zinām meiteni Spānijā, kas gadu izgatavo somiņas un tad aizbrauc uz tirdziņu Vācijā, kur visu šo gada darbu iztirgo. Protams, vietas cena ir ļoti augsta, bet atdeve ir ļoti liela. Ārvalstīs koks ir ļoti pieprasīts, līdz ar to domājam, ka šī ir niša, kurā varam tirgoties,» norāda I. Tifānija Madarāja.

Vēl viens no šā gada uzdevumiem ir apmeklēt tirdziņu Latvijā. «Mēs laikam esam vieni no retajiem, kas vēl joprojām nav paspējuši tirgoties tirdziņos, taču mums tam nav laika. Vasaru, kad ir aktīvākais kāzu laiks, var pielīdzināt Ziemassvētku periodam. Tādēļ šajā gadā esam noteikuši mērķi apmeklēt kādu tirdziņu. Brīžiem šķiet, ka mēs esam kā tāds klīstošs mīts – kāds ražo lampas, bet neviens nezina, kas mēs esam, tad nu izdosimies parādīt sevi,» uzsver I. Tifānija Madarāja.

Visu rakstu Cenšas iztikt bez papildspēkiem iespējams izlasīt pirmdienas, 13.februāra, laikrakstā Dienas Bizness, 16.lpp.!

2075000_original_1486974331-jpg
2075027_original_1486974332-jpg
2075045_original_1486974333-jpg

Avots: Dienas Bizness, db.lv

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.