Šajā dienā nav iespējams melot ne sev, ne citiem..

Foto: Viktorija Stapone

Foto: Viktorija Stapone

 

Dienas stāsts

Idejas realizācijas plāns atduras pret dzīves īstenības pretrunām. Pareizi izmantotas šīs pretrunas dod impulsu efektīvai darbībai.

Ideja, kuras realizācija vakar šķita tik saprotama, šodien sastopas ar vides un apstākļu pretestību. Tavs uzdevums ir objektīvi apzināt šīs pretrunas un panākt to saskaņotu darbību. Ļoti iespējams, ka papildus ārējiem apstākļiem norisināsies arī iekšējais cīniņš ar šaubām un neticību sev. Mētāšanās starp divām galējībām var būt destruktīva. Ieguvējs būs tas, kurš spēs izmantot dienas pretrunas kā iekšdedzes enerģiju, spēs „noturēt buru vētras laikā”, kā rezultātā attīstīs lielu ātrumu. Meitenes mīl drosmīgos. Vīriešus piesaista izaicinājums.

Dienas navāle

Patiesības diena. Atbrīvojies no liekām ilūzijām un uzskatu sistēmām – un ieraudzīsi, cik skaista ir tavas dzīves patiesā būtība!

ETZNAB dienā vides ietekmē cilvēki tiecas saskatīt objektīvo realitāti. Enerģija nošķeļ visu lieko mūsu apziņā, atbrīvo no ilūzijām. Izjūtas var kļūt skaudri melnbaltas. Cilvēkā var rasties vēlme norobežot sevi no vides, visur saskata dualitāti. Šajā dienā nav iespējams melot ne sev, ne citiem, jo meli ātri tiek atmaskoti. Saasināta taustes, redzes un dzirdes uztvere. Diena cenšas nošķirt formas, lai katra no tām sajustu, ka ir pašpietiekama vienība. Diena var būt skarba, bet caur sāpēm tiek nodalīts neatbilstošais. ETZNAB nepazīst žēluma, kad tiek skarti subjektīvās taisnības pamatprincipi.

Dienas atslēga

Dzīves dualitātes izpausmes. Enerģētiskā lādiņa nestabilitātes fāze. Ekspresija. Kaislības. Esošo apstākļu strauja nomaiņa.

Duālisma rašanās – sākam pamanīt slikto labajā un labo sliktajā. Tonāls uz šīs atslēgas norāda, caur kādu enerģiju mijiedarbosimies ar pasauli. Izpaužas cīņas gars. Šī diena ir pretrunu pilna, tajā būtiski ir saskatīt jēgu un izdarīt izvēli, vai turpināt uzsākto programmu vai meklēt ko citu. Ieraugām monētas veselumu un esam spiesti pieņemt, ka viena puse nepastāv bez otras, ne gaisma bez ēnas, ne slava bez nopēluma, ne vīrišķais bez sievišķā.

Dienas savaite

Aizsākuma diena. „Es atveru jaunus dzīves vārtus”. Klausi intuīcijai, pieņem lēmumus, tici savam spēkam un sāc radīt!

Skaitlis „1” simbolizē vienotu veselumu. Šajā dienā jāizmanto spēja uzņemties vadību, drosme, neatkarība, izlēmība, individualitāte, aktivitāte, jaunrade, iniciatīva un autoritāte. Esi oriģināls un radošs. Dari to, ko vēlies. Labākā diena, lai uzsāktu ko jaunu visās jomās. Lieliska diena pirmajai tikšanās reizei ar jauniem cilvēkiem. Apzinies, ka šajā dienā vēlas izpausties arī agresivitāte, impulsivitāte, ietiepība, patmīlība, savas gribas uzspiešana, nepiekāpība, cietsirdība, dusmas, spītība un satraukums. Neļauj tām varu, lai nesagrautu savas iespējas!

Viļņa debespuse

Pašizpausmes spēks. Ikviens ir savas gribas, pieredzes enerģijas un saprāta paudējs. Panākumus nosaka pārliecība par sevi.

Austrumu vilnis ir eposs. Tas ir iniciators tēmām, kuras tiks izstrādātas turpmākās 52 dienas. Tiek uzsākti procesi. Šajā vilnī spilgti izpaužas tas, ka ikviens no mums ir savas dzīves radītājs un galvenais varonis savā realitātē. Laiks mīl tos, kuri spēj uzņemties iniciatīvu un atbildību. Valdošā enerģija labvēlīga jauna mācību cikla vai sporta nodarbību uzsākšanai, jaunam biznesa virzienam, jaunam amatam, jebkuras jaunas vielas apguvei un jebkuru procesu iniciēšanai. Šajā vilnī ir visvieglāk „sākt jaunu dzīvi”.

Dienas debespuse

Ziemeļu tonālu dienas ir efektivitātes dienas. Svarīgi ir pamanīt vides impulsus un savlaicīgi reaģēt uz tiem.

Ir jāļauj videi slīpēt, koriģēt un pilnveidot gan mūs pašus, gan mūsu nodomus. Šajā dienā iniciatīva ir labvēlīga tikai tad, ja tā ir vides impulsa izraisīta. Kurš pats šajā dienā zobenu pacels, visticamāk pats no tā arī kritīs. Ļoti svarīgi ir būt vērīgam un intuitīvam, lai Visuma sūtītās zīmes pamanītu un iztulkotu. „Klupšanas akmens” – bailes no apkārtējās vides. Ja tās tiks transformētas mierpilnā dzīves un nāves faktu pieņemšanā, iespējams iegūt pārsteidzošu efektivitāti.

Avots: toltektime.com

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.