Rīgas velo nedēļa 2014. 30.04-02.05.pasākumi

30. aprīlis, trešdiena

16:00 Riga Flower. Riga Flower ar Latvijā ražotiem e-velosipēdiem parādīs labākās Rīgas pilsētas kultūras un arhitektūras pērles. Tūre notiks profesionāla un draudzīga grupas vadītāja pavadībā. Riga Flower ir tūrisma produkts Rīgas viesiem un iedzīvotājiem. Tās ir organizētas elektro velo tūres Rīgas pilsētas iepazīšanai. Veidojot maršrutu, kartē tika atzīmēti apskates punkti, kurus savienojot “uzplauka” zieds – RIGA FLOWER.

DALĪBA: dalība šajā pasākumā ir bez maksas. Tā kā vietu skaits ierobežots, interesentus lūdzam iepriekš pieteikties rakstot uz [email protected] (Paredzamais pasākuma laiks 3-4 h, brauciena garums 20-30 km). Norises vieta: Jēkaba Kazarmas.

15:00 Free Bicycle Tour of Riga (pasākums latviešu  valodā). Maršruts: Pardaugava: Torņakalns, Argenskalns, Dzeguškalns un citi kalni! Brauc ar savu divriteni vai sazinies ar mums. Vietu skaits ierobežots, tādēļ lūgums pieteikties elektroniski  [email protected] vai zvanot +371 25929447

Tūres sākums: ‘Riga Explorers Club’ 14 Riharda Vāgnera iela, Vecriga.

1.maijs, ceturtdiena

12:00-18:00 Trīsriteņi HOPP – pārvietošanās brīvība ikvienam. Uz pasākumu aicinām gan ģimenes, kurās aug bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām-kustību traucējumiem, gan seniorus, gan jebkuru interesentu – būs iespēja izbraukt ar kādu no trīsriteņiem bērniem vai pieaugušajiem drošā vidē, piedalīties mini-stafetē vai vienkārši pavadīt brīvdienu veselīgi un iedvesmojoši! Šī gada labdarības projektu atbalsta “Lauvu klubs Rīga”.

Norises vieta: Mežaparks,Veselīga dzīvesveida dienas ietvaros.

12:00-18:00 Fixride Ruļļu cīņas. Norises vieta: Mežaparks,Veselīga dzīvesveida dienas ietvaros.

21:00 KINO : SHORT TRACK. Velo īsfilmu izlase. Norises vieta: “Aristīds”, A. Briāna ielā 7.

2. maijs, piektdiena

11:00 BMX treniņbraucieni meitenēm. Daudzas meitenes grib pamēģināt ekstrēmāko no riteņbraukšanas veidiem – bmx, bet to nedara, jo ir grūti spert pirmos soļus vienatnē, esot parkā, tikai puišu kompānijā, tāpēc Rīgas Velo Nedēļas ietvaros, rezervējam parku tieši meitenēm. Padomus kas un kā ir jāapgūst, lai sāktu nodarboties ar bmx, dos uzticami un pieredzējuši treneri. Pasākuma mērķis ir iedrošināt meitenes ņemt dalību ekstrēmajos sportos, kā piemēram, bmx freestyle, veicināt urbāno velo sportu, parādīt vēl vienu brīvā laika pavadīšanas iespēju, paplašināt sportisko un aktīvo cilvēku loku.

Norises vieta: Monsterparks, Kroņu iela 13a.

21:00 KINO : HIGH RIDE. Velo īsfilmu izlase. Norises vieta: “Aristīds”, A. Briāna ielā 7.

21:00 Velo kino. Vēl bez kino būs iespēja skatīt Miit  velo kaleidoskopu, un jau no 20:00 tiks gatavots “velo pilnkoks”. Norises vieta: Miit pagalmā, Lāčplēša 10.

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.