Rīgas velo nedēļa 2014. 03.05-04.05.pasākumi

3. maijs, sestdiena

10:00 – 15:00       Pārdaugava – no zāles stiebriem līdz rūpnīcu skursteņiem. Augstākais kalns, namu pagalmi, mazdārziņi, osta, pļavas, dzelzceļš, aleja, koka mājas, cietoksnis, ūdens, muiža, mežs, industriāla vide.

Plānotais maršruts ved pa vietām bez satiksmes vai arī ielām ar zemu transporta intensitāti. Maršrutā nav neviena luksofora. Pirmajā daļā dominē industriālā vide, otrajā – mežs un pļavas. Nepieciešamais ekipējums: Kalnu velosipēds, ērts, laika apstākļiem atbilstošs apģērbs, ērti apavi, vēlama aizsargķivere, kas pasargās galvu no iespējama kritiena un koku zariem mežā.

Brauciens pārsvarā notiks pa takām un nelieliem ceļiem ar mainīgu segumu. Maršrutā iespējami arī grūti posmi, kur nāksies nokāpt no velosipēda. Nepieciešamās prasmes: Prasme braukt ar kalnu velosipēdu, pārslēgt ātrumus, pārvietoties šķēršļotā apvidū.

Dalībniekiem ieteicams paņemt līdzi nelielas uzkodas un dzeramo, lai atpūtas vietā varētu uzņemt enerģiju. Atgriežoties Gandrā, būs iespēja nobaudīt uz ugunskura vārītu zupu.

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam apstiprināt savu dalību, rakstot uz [email protected] un virsrakstā norādot „velo brauciens”.

Brauciena sākums/beigas: Gandrs, Kalnciema ielā 28. Tā aptuvenais garums: 40 km, ilgums: 5h. Pasākums paredzēts tikai kalnu velosipēdiem!

10:30 Velo polo. Lai nekavētu pasākuma programmu, komandu reģistrāciju ieteicams veikt jau iepriekš, nosūtot uz e-pastu [email protected] komandas nosaukumu, spēlētāju vārdus un uzvārdus un kontaktinformāciju.

Reģistrēšanās/iesildīšanās 10:30 – 11:00, kvalifikācijas spēles: 11:00 – 16:00 un izslēgšanas spēles/fināli: 16:00 – 18:00.

Norises vieta: Grīziņkalna Skeitparkā

15:00 Rīgas Tvīda brauciens.

15:00 – 16:45 Reģistrēšanās. Gatavošanās braucienam. Atvērtās velo un spēļu darbnīcas;

16:00 Dip Dap velo sacensības bērniem;

17:00 Tvīda brauciena starts.

Norises vieta: Kultūras vasarnīca Esplanāde 2014 pie Raiņa pieminekļa.

19:00 Tvīda brauciena noslēguma svinības. Norises vieta: Piens pagalmā, A.Briāna iela 9.

22:00 KINO : VINTAGE BICYCLE FILMS. Velo filmas no pagājušā gadsimta. Norises vieta: “Aristīds” A. Briāna ielā 7.

4. maijs, svētdiena

15: 00 Ērmriteņu parāde “Cits Skatupunkts”. Norises vieta: Andrejsala.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.