Rīgas sporta spēļu diena

Divas dienas, 13. un 14. decembrī, Olimpiskajā Sporta centrā (Grostonas ielā 6b) rīdziniekiem būs iespēja startēt Rīgas sporta spēļu dienā un par godalgām cīnīties sešu dažādu sporta veidu turnīros. Ikviens sportošanas entuziasts, kurš iepriekš būs pieteicis dalību, varēs piedalīties šādos komandu sporta veidos: futbolā, volejbolā, basketbolā, handbolā, florbolā vai frisbijā. Dalība sporta spēlēs ir bez maksas. Sporta spēļu dienā startēs tikai tās komandas, kas būs reģistrējušās pasākuma mājas lapā: www.rigassportadiena.lv

Par piedalīšanos sporta spēļu dienā ikviens dalībnieks saņems diplomu un piemiņas suvenīru, bet katra sporta veida labākās trīs komandas tiks apbalvotas ar Rīgas sporta spēļu dienas kausu un medaļām.

Paralēli sporta spēlēm abās sacensību dienās tiks organizētas dažādas radošas darbnīcas, izklaides atrakcijas, līdzjutēju sacensības un balvu izlozes, tāpēc ar aktīvu dalību Rīgas sporta spēļu dienā piedalīsies arī līdzjutēji. Dalībnieki vai līdzjutēji, kas pasākumu apmeklēs gan 13., gan 14. decembrī, saņems piemiņas balvas. Sīkāka informācija par pasākumu pieejama interneta vietnēs: www.rigassportadiena.lv.

 

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.