Rīgas pirmsskolu pedagogi iegūs starptautisku pieredzi

pirmskolaRīgas 252. pirmsskolas izglītības iestādes pedagogi no 13. līdz 17. martam dosies uz Beļģiju, kur piedalīsies nedēļu ilgā mācību seminārā par valsts valodas mācīšanu mazākumtautību bērniem. Šī jau būs trešā mācību vizīte Eiropas Savienības Izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas „Erasmus+” projekta „Reiz tikās 4 ceļotāji… Valsts valodas apguves veicināšana mazākumtautību bērniem” ietvaros.

Pirmsskolas pedagogi viesosies Maldegemas pirmsskolas izglītības iestādē, kurā mācās 234 bērni vecumā no 2,5 līdz 6 gadiem. Vizītē piedalīsies pedagogi arī no projekta partnervalstīm – Norvēģijas un Slovēnijas. Pedagogi iepazīsies ar Beļģijas izglītības sistēmu, valodu mācīšanas programmām, izmantotajām metodēm, kā arī piedalīsies pirmsskolas mācību darbā – vēros nodarbības, izmēģinās izmantotās metodes un dalīsies ar pieredzi. Pedagogi apmeklēs arī citas Beļģijas pirmsskolas izglītības iestādes. Ņemot vērā Beļģijas etnisko daudzveidību un jaunpienācēju skaitu, būs interesanti uzzināt viņu pieredzi valsts valodas mācīšanā, īpaši izmantojot piktogrammas un attēlus, kā arī iepazīties ar bērnu zināšanu novērtēšanas sistēmu.

Projektu atbalsta Eiropas Savienības Izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programma „Erasmus+” (projekta Nr. 205-1-LV01-KA219-013421_1)

Papildinformācija: Ilze Spunde, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas Starptautisko projektu koordinatore; E-pasts: [email protected]; tālr.: 67043611

 

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.