Rīgas Motormuzejā no janvāra pieejams mūsdienīgs audio gids

motormuzejs_audiogids1CSDD Rīgas Motormuzejs līdz ar modernas un interaktīvas ekspozīcijas izveidi, muzeja apmeklētājiem no janvāra sākuma piedāvā iepazīt seno spēkratu vēsturi audio gida pavadībā.

Audio gids ietver interesantākos stāstus par muzeja seno spēkratu kolekcijām, būtiskiem autobūves vēstures notikumiem, kā arī informāciju par katru muzejā apskatāmo spēkratu.

Jāuzsver, ka Rīgas Motormuzeja audio gida risinājums piedāvā apmeklētājam brīvi veidot savu muzeja apskates maršrutu. Programma automātiski nosaka apmeklētāja atrašanās vietu muzeja ekspozīcijā un atskaņo audio stāstījumu par tiem spēkratiem un kolekcijām, kas atrodas netālu no apmeklētāja atrašanās vietas. Tiklīdz apmeklētājs dodas tālāk uz nākamo kolekciju, audio gids piedāvās stāstījumus par nākamajiem eksponātiem.

Pie tam, lai atvieglotu orientēšanos muzejā, audio gidā pieejama arī ekspozīcijas navigācijas karte un spēkratu meklētājs. Ievadot meklētājā interesējošā spēkrata nosaukumu, audio gids norādīs uz konkrētā objekta atrašanās vietu.

Audio gidu iespējams iegādāties muzeja informācijas centrā un tie pieejami latviešu, angļu un krievu valodās. Drīzumā plānots audio gidu papildināt ar lietuviešu, igauņu un vācu valodām. Vairāk informāciju aicinām meklēt mājas lapā www.motormuzejs.lv , kā arī sekot līdzi jaunumiem mūsu sociālo tīklu kontos: Facebook, Twitter, Instagram, Youtube

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.