Rīgas mērs iepazīsies ar velojoslu ieviešanas plāniem

Rīgas velo nedēļa jau kļuvusi par lielāko un nozīmīgāko velo pasākumu Rīgas aktīvās riteņbraukšanas sezonas sākumā. Trešdien, 23. aprīlī Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, piedaloties velo – moto parādē, atklās tradicionālo Velo nedēļu un satiksmes drošības kampaņu, kā arī iepazīstinās ar velojoslu ieviešanas plāniem pilsētā. Pasākumā piedalīsies arī Satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Pasākuma sākums plkst. 11.00, Esplanādē (Brīvības bulvāra pusē, laukumā pie strūklakas), bet pēc velo parādes plkst. 12.00 šajā pat vietā Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un pilsētplānošanas eksperts,  arhitekts Toms Kokins iepazīstinās ar jauno velojoslu zīmējumu pilsētā.

Rīgas velo nedēļas pasākuma ietvaros notiks vairāk nekā 20 dažādi pasākumi: tirdziņi, veiklības un piedzīvojumu sacensības, velo kino vakari, darbosies dažādas radošās darbnīcas, ekskursijas, ruļļu cīņas, diskusija par velo attīstību pilsētā un citi aizraujoši pasākumi. Pasākumu noslēgumā biedrība „Rīgas Velo nedēļa” rīkos tradicionālo, krāšņo tvīda braucienu, kas guvis lielu rīdzinieku atsaucību un kļuvis par Rīgas vizītkarti.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.