Rīgas Centrālajā bibliotēkā iekārtota starptautiska izstāde “nomums parmums”

No 11. marta līdz 11. aprīlim Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā) būs apskatāma izstāde „nomums parmums”. To organizējusi RCB Bērnu literatūras nodaļa. Izstādes dalībnieki ir no Latvijas, Francijas, Anglijas, ASV un Kanādas, kuri savos darbos: attēlos, prozā, dziesmu tekstos, gleznās un personīgos ziņojumos pauž pārdomas par vērtībām, cilvēku iedabu, evolūciju, kustības virzieniem un motivāciju.

Izstādes kuratore Ieva Hlevinska izstādes ideju raksturo šādi: „Kad publiskā telpa kļūst pieblīvēta ar pareizas un laimīgas dzīves receptēm, kuru pamatā ir taustāmi un grandiozi objekti un sapņi, ir vērtīgi pagriezt situāciju kājām gaisā un meklēt pamatu un atbildes pašam sevī. Izstādes mērķis ir pievērst uzmanību cilvēka nepieciešamībai būt atbildīgam, pirmkārt, pret sevi un pieļaut iespējamības, ka ilgi kārotās atbildes slēpjas vietās, kur neesam aizdomājušies ieskatīties.”

Izstādes darbi noformēti latviešu un angļu valodā. Izstāde apskatāma bibliotēkas darba laikā: darba dienās no plkst. 9.00 līdz 20.00, sestdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00.

Papildinformācija: Evita Hofmane, RCB galvenā bibliotekāre, tālr.: 67037130

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.