Ražas tirgus Kalnciema kvartālā

11. oktobrī Kalnciema kvartālā no 10:00 līdz 16:00 notiks zemnieku un amatnieku tirdziņš, kurā vietējie zemnieki piedāvās svaigas un konservētas rudens veltes, vietējo ogu ievārījumus, veselīgus sīrupus un sulas, kā arī Latvijas ābolus, no tiem darinātus sidrus, vietējos vīnus un citus labumus, piemēram, tepat audzētus arbūzus. Amatnieki būs sarūpējuši siltus cimdus, cepures un zeķes vēsajai sezonai, un, kā ierasts, dažādus unikālus un oriģinālus amatniecības darinājumus, kā piemēram, košus un krāsainus vigvamus bērnu rotaļām.

Paralēli iknedēļas tirdziņa norisēm no plkst. 11:00 līdz 15:00 starptautiskās “Slingošanas nedēļas” ietvaros Kalnciema kvartāla izstāžu galerija būs īpaši iekārtota kā ērta atpūtas telpa jaunajiem vecākiem un viņu mazuļiem, kurā varēs patverties no tirdziņa burzmas, pabarot mazuli, kā arī īpašā bezmaksas nodarbībā uzzināt par bērna nēsāšanu slingā un uzdot sevi interesējošos jautājumus profesionāliem bērnu nēsāšanas konsultantiem. Savukārt tie, kas vēl tikai domā par slingiem, varēs to pamēģināt – iesiet savu mazuli slingā un izstaigāt tirdziņu, iegādājot iknedēļas labumus.

Lielāki bērni, kā arī jebkurš interesents aicināts uz radošo darbnīcu, kurā būs iespēja darināt savu īpašo un neatkārtojamo pierakstu, piezīmju un skiču burtnīcu. Piezīmju blociņu www.tau.st jeb zīmola TAUST dizainere Madara Peipiņa iemācīs kā mājas apstākļos no sev pieejamiem materiāliem, papīriem, kartoniem un audumiem izgatavot savus unikālos blociņus. Dalība – 2 euro par materiāliem. Ikviens aicināts paņemt līdzi arī savus atradumus – interesantus audumus, papīrus un kartonus, kas tiks pārvērsti skaistā burtnīcā.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.