Radošuma konkursā „Creative Business Cup” Latviju pārstāvēs „GIGI bloks”

4. septembrī Rīgā norisinājās konkursa „Creative Business Cup” nacionālā fināla sacensības, lai noskaidrotu Latvijas pārstāvi starptautiskajam radošo industriju biznesa kausa konkursa finālam Kopenhāgenā.

Pirmo vietu un iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskā konkursa finālā ieguva uzņēmuma „GIGI bloks” pārstāvji Ilona un Edgars Viļumi. Uzņēmuma „GIGI bloks” produkts ir lielizmēra celtniecības klucīši, kas atdzīvina iztēli un iedvesmo bērnus radīt un veidot pašiem savus stāstus, izgudrojumus, celtnes un dzīvniekus. Tie ir ērti savienojami, viegli un droši, veidoti no videi draudzīga un izturīga kartona. Šī ideja ieguva žūrijas atbalstu tās radošuma, ilgtspējas, novitātes un tirgus potenciāla iespēju dēļ.

Jauno uzņēmēja centra direktors Aivars Timofejevs: „Mums ir patiess prieks par konkursa „Creative Business Cup” gaitu un izvēlēto uzvarētāju „GIGI bloks”. Šis uzņēmums apvieno produkta ilgtspēju, lielu tirgus potenciālu, idejas radošums un unikalitāti, spēju novērtēt riskus un paredzēt tos, kā arī pozitīvi liecina par ieguldītās naudas atdevi un tirgus potenciālu. „GIGI bloks” spēs godam pārstāvēt Latviju starptautiskajā konkursā un vēlam veiksmi, izdošanos!”

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.