Radošo nodarbību cikls „Nāc un radi Grīziņā”

2014. gada februārī, reizi nedēļā, koka ēku renovācijas centrā „Koka Rīga” (Krāsotāju ielā 12) norisināsies biedrības „Esmu Grīziņkalna patriots” radošo nodarbību cikls „Nāc un radi Grīziņā”, aicinot Grīziņkalna iedzīvotājus un apkaimes viesus apmeklēt četras dažādas radošās nodarbības: dejas (Brodvejas džezs, Lindihops), fotogrāfijas pamati un prakse, interaktīvs seminārs „Iepazīsti garšvielas” un joga.

Četras radošās nodarbības februārī tiks organizētas ar labākajiem sava aroda meistariem, kuri paši mīl to, ko viņi dara un ar prieku dalās savās zināšanās ar citiem.

Pirmā, deju nodarbība

2014. gada 5. februārī (trešdienā) interesenti varēs izmēģināt savus spēkus dejā. Pasniedzēja Līva Gudule no Happy Dance Studio mācīs Brodvejas džezu un Lindihopu iesācējiem.

Otrā, foto mākslas nodarbība

Radošo nodarbību cikls turpināsies 15. februārī (sestdien), kad notiks foto mākslas nodarbība, kurā pasniedzējs Artūrs Šlosbergs izstāstīs gan foto teoriju, gan arī palīdzēs uzņemt skaistus foto.

Trešā nodarbība „Iepazīsti garšvielas”

Jau 19. februārī (trešdien) būs iespēja apmeklēt interaktīvu semināru: „Iepazīsti garšvielas”, kura laikā pasniedzēja Dita Lase iepazīstinās ar garšvielu daudzveidību un to ietekmi uz veselību. Semināra laikā būs arī iespēja iegādāties garšvielas no „Avokado”.

Ceturtā, jogas nodarbība

26. februārī jogas nodarbības laikā, visiem nodarbības apmeklētājiem būs iespēja ļauties jogas praksei un rast sevī veseluma un mīlestības spēku kopā ar starptautiski sertificētu jogas pasniedzēju un studijas „Saules joga” līdzdibinātāju Ilzi Dzenovsku.

Radošo nodarbību apmeklētājiem būs iespēja izzināt sevi, savus talantus un izbaudīt radošas darbošanās prieku.Projekta „Nāc un radi Grīziņā” ietvaros ikvienam apmeklētājam būs iespēja aktīvi iesaistīties visās radošo nodarbību cikla nodarbībās, gūt ieskatu teorijā, kā arī uzreiz izmēģināt savas spējas konkrētajā disciplīnā. Radošo nodarbību cikla ietvaros tiks veicināta katra indivīda personības attīstība caur radošu darbošanos un personisko talantu apzināšanu, Grīziņkalna apkaimes iedzīvotāju saliedētība, integrācija starp vecākās un jaunākās paaudzes pārstāvjiem, kā arī patriotisma un Grīziņkalna apkaimes kā radošas, sportiskas, drošas un aktīvas apkaimes tēla popularizēšana. Ieeja par ziedojumiem.

2013. gada pavasarī Grīziņkalna apkaimes aktīvisti deva startu jaunai iniciatīvai „Esmu Grīziņkalna patriots”. Šīs kustības pirmie iniciatori bija Ghetto Family, kuri jau 5 gadus jauniešiem organizē sportiskas aktivitātes Grīziņkalna apkaimē. Šai iniciatīvai pievienojās arī privātvēsturnieks Voldemārs Eihenbaums un sieviešu invalīdu biedrība „Aspazija”. 

Sekot līdzi jaunumiem par biedrības „Esmu Grīziņkalna patriots” un citu Grīziņkalna apkaimes biedrību organizētajām aktivitātēm varat: www.ghettofamily.com/patriots

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.