Radošo darbu konkursu “Sportam vajag mākslu”

Fonds “Mākslai vajag telpu” sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību izsludina radošo darbu konkursu “Sportam vajag mākslu”, kurā Latvijas mākslas skolu audzēkņus aicina radīt oriģinālu un spilgtu Eiropas basketbola čempionāta atbalstītāju plakātu.

2015. gada Eiropas basketbola čempionāta apakšgrupu cīņas norisināsies arī Latvijā, tāpēc fonds “Mākslai vajag telpu” sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību izsludina radošo darbu konkursu “Sportam vajag mākslu”. Latvijas mākslas skolu audzēkņi ir aicināti radīt Eiropas basketbola čempionāta atbalstītāju plakātu, kas, ietverot atbalstītāju saukļus, veidots kā divdimensionāls vizuāli plastiskās mākslas darbs. Tas var būt zīmējums, gleznojums vai citā tehnikā radīts A4 formāta plakāts.

Konkursā, kas tiks organizēts divās kārtās, ir aicinātas piedalīties visas Latvijas mākslas skolas. Pirmo kārtu organizēt aicinātas Latvijas mākslas skolas, līdz šī gada 15. aprīlim iesūtot savu audzēkņu labākos darbus. Savukārt otro kārtu organizē fonds “Mākslai vajag telpu”, plakātus izvērtējot īpašā žūrijā, kā arī interneta balsojumā.

Darbu vērtēšana notiks četrās vecuma grupās. Konkursa uzvarētāji katrā no vecuma grupām saņems naudas balvu 100, 200, 500 vai 1000 Euro apmērā, kā arī ar 1000 Euro naudas balvu tiks atalgota mācību iestāde, kura iesūtījusi visvairāk konkursam izvēlēto darbu.

Fonds “Mākslai vajag telpu” radošo darbu konkursu organizē ar mērķi veicināt sporta un kultūras sadarbību, lai akcentētu šo nozaru nozīmi nācijas attīstībai, stiprināt skolēnu nacionālo identitāti un valstisko apziņu, kā arī radīt unikālu mākslas darbu izstādi, kas veltīta 2015. gada Eiropas basketbola čempionātam. Visaugstāk novērtētais plakāts varētu tikt izmantots čempionāta lielformāta vides reklāmai pie halles “Arēnas Rīga”. Uzvarētāju apbalvošana notiks šī gada augustā Rīgas svētku ietvaros.

Konkursa darbi elektroniskā formātā līdz šī gada 15. aprīlim jāsūta uz fonda “Mākslai vajag telpu” e-pastu [email protected] vai nosūtot pa pastu uz biroju adresi: Ģertrūdes ielā 42-5, Rīga, LV- 1011. Konkursa nolikums pieejams šeit: http://ow.ly/JORzR

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.