Purvciemā atklās jaunu džudo centru „Vsevoloda Zeļonija sporta skola”

Pirmdien, 3. novembrī, plkst.11.00 Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā (Purvciema ielā 38) tiks atklāts jauns džudo centrs „Vsevoloda Zeļonija sporta skola”.

Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā turpmāk darbosies speciāla sporta džudo programma, kas būs paredzēta viesiem skolas audzēkņiem. Sporta nodarbības jaunāko klašu bērniem tiks pasniegtas pēc  Eiropas Džudo Federācijas izstrādātas izglītības programmas „Judo at school” („Džudo skolā”) un tās vadīs skolas sporta skolotāji kopā ar Vsevoloda Zeļonija sporta skolas treneriem. Speciālā izglītības programma sniedz gan kopējās fiziskās sagatavotības, gan speciālo prasmju attīstīšanas iespēju.

Džudo centra jauno telpu atklāšana Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā turpmāk nodrošinās iespēju nodarboties ar sportu ne tikai tiem bērniem, kas mācās šajās mācību iestādēs, bet arī blakus izvietotajās pilsētas apkaimēs – Ķengaragā, Purvciemā, Pļavniekos un Juglā dzīvojošiem bērniem. Nodarbības paredzētas 17 klašu audzēkņiem un plānots, ka tās apmeklēs apmēram 500 skolas bērni.

Zeļonija džudo skola ir bezpeļņas organizācija, kurai piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss. Viens no skolas mērķiem ir, propagandējot veselīgu dzīvesveidu, nošķirt pēc iespējas lielāku bērnu skaitu no negatīvas „ielas ietekmes”. Džudo skola ir dibināta 2000.gadā un kopš tā laika sportam ir piesaistījusi vairāk nekā 4000 bērnu. Skolā strādā sertificēti treneri ar augstāko pedagoģisko izglītību. Katru gadu Zeļonija džudo skola un tās audzēkņi organizē un piedalās dažādos starptautiskajos sporta pasākumos.

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.