Pūpolsvētdienas pasākums Čiekurkalna krustcelēs – svētki visai ģimenei!

img_9500

Foto: Lelde Feldmane

Pūpolsvētdienā, 9. aprīlī, no plkst. 10.00 līdz 16.00 Čiekurkalnā, Rusova ielā 9, laukumā iepretim Ezerparka Namiem, norisināsies  pasākums “Pūpolsvētdiena Čiekurkalna krustcelēs”. Visas dienas garumā notiks izglītojošas un izklaidējošas aktivitātes gan bērnu, gan pieagušo auditorijai, bet tirdziņā savas preces piedāvās Latvijas mājražotāji, amatnieki un zemnieki.

Šis būs jau desmitais šāda veida pasākums Čiekurkalna krustcelēs. Tradīcija tika iedibināta 2014.gada Ziemassvētkos, un kopš tā laika pasākumi šajā vietā noris reizi ceturksnī. Pasākums ir iemantojis ne vien čiekurkalniešu, bet arī citu kaimiņu apkaimju popularitāti, tāpēc parasti ir kupli apmeklēts un gaidīts notikums.

Arī šoreiz organizatori ir parūpējušies par dažāda vecuma apmeklētāju interesēm, bet jo īpaši par ģimenēm ar bērniem. Kā vienmēr, šie būs ne vien iepirkšanās svētki, kur sarūpēt dažādus mājražotāju gardumus no vairāk kā 50 tirdziņa dalībnieka preču klāsta, bet arī jautrs izklaides pasākums. Sniedzam informāciju par pašakuma programmu un norises laikiem:

Foto: Lelde Feldmane

Foto: Lelde Feldmane

* 10.00-16.00 – Latvijas mājražotāju, amatnieku un zemnieku tirdziņš;

* 10.00-16.00 – putnu būrīšu darināšanas darbnīca;

* 11.00 -15.00 – foto-orientēšanās apkaimē “Apslēptais Čiekurkalns” ar balvām uzvarētājiem;

* 12.00-13.30 – ekskursija pa Čiekurkalnu gida pavadībā (starts no lielajām šūpolēm);

* 12:00-15.00 – vizināšanās ar zirga pajūgu un poniju.

Īpaši jāatzīmē, ka mazos apmeklētājusc Čiekurkalna krustcelēs sagaidīs latviešu animācijas filmas „Avārijas Brigāde” varoņi. Ikviens gribētājs ar tiem varēs iepazīties un nofotografēties Baltijā lielākā tematiskā izklaides parka „Avārijas Brigāde” stendā vēl pirms oficiālās parka atklāšanas šogad! Visas dienas garumā darbosies arī 6 m augstās Lieldienu šūpoles. Kā zināms, augsti izšūpotos nekādi knišļi šovasar vairs nekodīs!

Papildus būs iespēja piedalīties Ezerparka Nami rīkotajās atvērto durvju dienās un apskatīt dzīvokļus blakus esošajās modernajās ēkās. Iespējams, iepazīstot Čiekurkalnu, kāds varētu lemt par labu lieliskajai apkaimei un kļūt par čiekurkalnieti!

Čiekurkalna krustcelēs iespējams ērti nokļūt ar 11.tramvaju (Rusova ielas pietura) vai 9.autobusu (Čiekurkalna 5.šķērslīnijas pietura, braucot no centra). Pasākuma norises vietas tuvumā iespējams bez maksas novietot auto.

Pasākumu rīko Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība sadarbībā ar Čiekurkalna attīstības biedrību un Ezerparka Namiem. Organizatori saka lielu paldies informatīvajam partnerim – portālam praktiski.lv, kā arī atbalstītājam – tipogrāfijai “Zemgus”!

Šajā nogalē solās būt silts un saulains!

 

 

Foto: Lelde Feldmane

Foto: Lelde Feldmane

Saistītie raksti...

1 Atbilde/es

  1. Zigis says:

    Paldies par informāciju!

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.