Priecīgās cepures “Happy Ulula”

Svētku laiks ir prieka laiks. Happy Ulula rūķi sagādās iespējams priecīgākās svētku dāvanas!

Happy Ulula ir Latvijā ar mīlestību ražotas cepures lieliem un maziem-  100% roku darbs. Darbība aizsākās 2011.gadā, pamazām uzņēmums ir audzis, tagad klientiem piedāvājot ne tikai cepures visām sezonām, bet arī  īpašas zeķes, šalles un tauriņus.

Kopš pirmās Happy Ulula cepures rašanās, ir noiets pieredzes ceļš- cepures papildinātas, uzlabotas un pielāgotas klientu vēlmēm. Visas Happy Ulula cepures ir veidotas, lai izkrāsotu  ikdienu.

Happy Ulula tulkojumā nozīmē- priecīgā pūce, un tieši tādas ir cepures- priecīgas krāsainas un šī rudens/ ziemas sezonas jaunums- drošas. Rudens /ziemas cepurēs ir iestrādāti atstarojošie elementi, tādejādi gan lieli, gan mazi cepuru nēsātāji ir īpaši pamanāmi diennakts tumšajā laikā.

Šogad pirmo gadu piedāvājam arī ziemas cepures- tikpat priecīgas, siltas un drošas, kā citas, turklāt ar augstas kvalitātes flīsa oderi, kas nosedz bērna kaklu. Pieaugušo cepurēm- silti būs gan galvai, gan ausīm un arī viņi būs pamanāmi tumsā, pateicoties atstarojošajiem elementiem.

„Vienmēr cenšos būt nepārtrauktā mijiedarbībā ar klientiem un viņu vēlmēm, ticu, ka tas palīdz gan uzlabot produktu, gan arī piešķir veicamajam darbiņam pievienoto vērtību” teic Happy Ulula veidotāja Diāna.

Happy Ulula cepures

Produktus var iegādāties vairākos veikalos:

  • Kumode t/c Spice Home,
  • Mazputniņš Rīgā, Miera iela 19,
  • Minikid.lv,
  • Rozes bode Teātra ielā 4 ,Vecrīgā,
  • kā arī uzņēmuma interneta veikalā www.happyulula.lv

Sāc iegādāt Happy dāvanas jau šodien! Choose to be Happy- Choose Happy Ulula!

Happy Ulula cepurites

Happy Ulula zekes
Happy Ulula zeke

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.