Piesakies pirmajam Rīgas rogainingam

29.novembrī Rīgā pilsētas teritorijā pirmo reizi tiks rīkots Rīgas rogainings – orientēšanās sacensības, kur noteiktā kontrollaikā komandas cenšas savākt pēc iespējas vairāk kontrolpunktu, kas izvietoti apvidū – mežā, pilsētā un dažādās interesantās, neparastās vietās. Sacensību starts būs pie tirdzniecības centra „Alfa”.

Ikviens var izveidot komandu un līdz 27.novembrim var piereģistrēties dalībai sacensībās rogaininga mājas lapā: www.rigasrogainings.lv, izvēloties sev piemērotāko distanci – 2 stundas, 4 stundas vai 6 stundas. Dotajā kontrollaikā komandas centīsies savākt pēc iespējas vairāk punktu. Divu stundu distance piemērota ģimenēm ar bērniem, četru stundu distancē sevi var pārbaudīt jau pieredzējušāki aktīvās atpūtas mīļotāji, bet sešu stundu distance paredzēta rogaininga piekritējiem ar nopietnu sacensību pieredzi.

„Esam izvēlējušies dažādus kontrollaikus, lai piedalīties varētu ikviens Rīgas iedzīvotājs un viesis – gan iesācēji, kuriem tā būs pirmā iepazīšanās ar veselīgo un inteliģento sporta veidu, gan arī pieredzējuši šī sporta veida mīļotāji. Ceram, ka šis pasākums ļaus popularizēt aizraujošo sporta veidu Rīgā un Latvijā,” stāsta pasākuma organizatori.

Šobrīd savu dalību sacensībās jau pieteikušas komandas gan no Latvijas, gan ārvalstīm – Krievijas, Igaunijas, kā arī interesi piedalīties izrādījušas kaimiņvalsts Lietuvas komandas.

Rogainings ir arvien lielāku popularitāti gūstošs orientēšanās sporta veids un 2017.gadā Latvijā pat tiks rīkots 15. Pasaules čempionāts rogainingā. Rīgas rogainings ir orientēšanās sporta komandu sacensības, kurā divu līdz piecu cilvēku lielas komandas pārvietojas apvidū un noteiktā laika periodā brīvi izvēlētā secībā apmeklē apvidū izvietotus kontrolpunktus, kuriem piešķirtas noteiktas vērtības, cenšoties savākt pēc iespējas vairāk punktu.

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.