Piesakies „Lāčplēšu krosam”

Šogad Rīgā pirmo reizi tiks organizēts sportiski patriotisks  pasākums „Lāčplēšu kross”, kas notiks 11. oktobrī. Iedzīvotāji aicināti pieteikties krosam, izvēloties savām spējām atbilstošāko distanci un aizpildot pieteikuma anketu, pasākuma oficiālajā interneta vietnē: www.lacplesiem.lv

„Lāčplēšu kross” būs atraktīvs, saliedējošs un aizraujošs skrējiens, kur trasē dalībniekiem būs ne tikai jāskrien pa asfaltu un meža taciņām, bet arī jāpārvar dažādi veiklības un spēka elementi, kas piemēroti pilsētvidei un Biķernieku trases infrastruktūrai.

Šis pasākums paredzēts pilnīgi visām vecuma grupām, ikviens var izvēlēties kādu no septiņām piedāvātajām starta ieskaites grupām. Vecāki, vecvecāki ar bērniem, mazbērniem līdz 11 gadu vecumam aicināti piedalīties „Ģimeņu skrējienā”, kur būs jānoskrien 400 metru distance un jāpārvar daži līšanas, kāpšanas un lēkšanas šķēršļi. Savu dalību tieši šajā distancē apstiprinājis arī 2012. gada Londonas Olimpisko spēļu trešās vietas – bronzas medaļas pludmales volejbolā ieguvējs Mārtiņš Pļaviņš: „Es labprāt piedalīšos „Ģimeņu skrējienā” kopā ar savām meitām. Sacensību grafiks šosezon ir bijis diezgan saspringts, tādēļ visu savu brīvo laiku pēc iespējas vairāk cenšos pavadīt kopā ar savu ģimeni. Šī būs lieliska iespēja izdzīvot ko jaunu, gūt pozitīvas emocijas un ja tā pavisam godīgi, ar mazu bērnu uz rokām 400m noskriet jau nebūs tik grūti.”

Skolēni līdz 14 gadiem varēs piedalīties „Kadetu skrējienā”, bet pusaudži līdz 17 gadiem – „Jauniešu skrējienā” gan individuāli, gan komandās. Pieaugušie, kuri ikdienā sporto, aicināti piedalīties „Pieaugušo skrējienā”, bet tie, kuriem skriešana vairāk ir hobijs un to dara prieka pēc, var iesaistīties „Tautas skrējienā”.

„Lāčplēšu kross” būs ne tikai sportisks pasākums, tajā dalībniekiem un apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās patriotiska rakstura radošajās darbnīcās un citās Lāčplēša tēla cienīgās aktivitātēs.

 

Sīkāka informācija mājas lapā –  www.lacplesiem.lv. Pieteikties „Pieaugušo skrējiena” individuāliem dalībniekiem, „Tautas skrējienam” un „Ģimeņu skrējienam” varēs arī 11. oktobrī, reģistrēšanās laikā, bet pārējie aizpildīt pieteikuma anketu varēs tikai līdz 10. oktobra plkst. 17.00.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.