Piesakies „Izskrienam Rīgu!” noslēguma posmam

Bērnus un jauniešus, pieaugušos un seniorus aicina pieteikties tautas skrējiena seriāla „Izskrienam Rīgu!” ceturtajam – noslēguma posmam, kurš risināsies sestdien, 13. septembrī, Kronvalda parkā. Ikviens varēs pārbaudīt savu meistarību, atbilstoši savai sportiskajai sagatavotībai, jo būs iespēja piedalīties bērnu grupas skrējienā, tautas grupas un meistarības grupas distancē. Dalība skriešanas seriālā ir bez maksas, sacensību sākums plkst. 11.00.

„Tas ir demokrātisks pasākums, kurā katrs var atrast savai varēšanai atbilstošu distanci, turklāt dalība skrējienā ir bez maksas, kas tādējādi ļauj startēt cilvēkiem, kuriem maciņš nav tik „biezs”, tajā skaitā daudziem vecāka gada gājuma ļaudīm. Es ar ģimeni un bērniem šajā skrējienā piedalījos jau pagājušajā gadā un daru to arī šogad, aicinu visus, arī tos, kuri nestartēja iepriekšējos posmos, nākt un skriet Rīgas parkos,” tā skrējienu kādā intervijā raksturo sporta ziņu komentētājs Lauris Lizbovskis.

Seriāls „Izskrienam Rīgu!” šovasar tika organizēts četros posmos dažādos Rīgas parkos. Seriāla noslēguma posmā piedalīsies arī trīs sabiedrībā zināmi un populāri sportisti – olimpieši, kas ikvienam interesentam sniegs iespēju tikt arī pie autogrāfiem. Mazie skrējiena dalībnieki pēc sportiskām aktivitātēm katrs tiks pie balvām, varēs izklaidēties, klausoties Ievas Sutugovas vadītās bērnu grupas koncertu, iesaistoties radošajā darbnīcā, kur būs iespēja tikt pie apgleznotas sejiņas. Savukārt Veselības centru apvienība apbalvos ātrākos skrējējus kopsummā pa visiem posmiem.

Šogad līdztekus skrējienam ikvienā pasākuma norises vietā notiek arī nelieli teorētiski un praktiski izglītojoši semināri. Ikvienam ir iespēja iesaistīties skriešanas seriālā un piedalīties vienā vai vairākos posmos. Skriešanas seriāla nolikums pieejams interneta vietnē: www.sports.riga.lv. Šajā interneta vietnē ir iespēja elektroniski pieteikties seriāla posmiem, taču pieteikties dalībai skrējienā iespējams arī sacensību dienā līdz skrējiena sākumam.

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.