Piesaki konkursam zaļā biznesa idejas

Zaļo tehnoloģiju inkubators (ZTI) aicina zaļi domājošos Latvijas uzņēmējus pieteikt savas biznesa idejas pirmsinkubācijas atbalstam ideju uzņemšanas trešajā kārtā. Pieteikumus iespējams iesniegt līdz pirmdienai, 24. novembrim, aizpildot anketu ZTI mājas lapā.

ZTI atbalsta projektus, kas veicina atjaunojamo materiālu un enerģijas avotu izmantošanu, samazina un novērš emisiju un atkritumus. Ideju uzņemšanas trešajā kārtā ir plānots atbalstīt 15 idejas, kas tiks izvēlētas atbilstoši pirmsinkubācijas fonda atbalsta saņēmēju atlases un atbalsta sniegšanas metodikai, ar kuru iespējams iepazīties ZTI mājaslapā www.giic.lv.

Līdz šim ZTI ir saņēmis 240 biznesa ideju pietiekumus. 40 biznesa idejas ir uzņemtas pirmsinkubācijā un šobrīd saņem pirmsinkubācijas pakalpojumus.

Šī ir lieliska iespēja ikvienam esošajam vai topošajam Latvijas uzņēmējam, kurš savu biznesu saista ar zaļajām tehnoloģijām, iegūt atbalstu intelektuālo un finanšu resursu piesaistē, kas nepieciešami inovatīvu biznesa ideju attīstīšanai.

Atbalsts uzņēmējiem notiks divos posmos: pirmsinkubācijā un inkubācijā. Pirmsinkubācijas laikā ZTI palīdzēs uzņēmējiem pilnveidot un notestēt biznesa idejas, kā arī sagatavot biznesa plānu un definēt biznesa modeli. Savukārt inkubācijas posmā ZTI atbalstu saņems uzņēmumi, kuriem būs piešķirti Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) granti. To apjoms ir no 10 000 līdz 140 000 EUR.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.