„Piens Fest Spēle” Lucavsalā

Lucavsalā 3.augustā no plkst.14:00 Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros norisināsies šī gada otrie Piena svētki jeb „Piens Fest Spēle”, kas iepriekšējos gadus kuplā skaitā pulcējuši apmeklētājus kafejnīcas „Piens” pagalmā, bet šogad divos festivālos svētku ideju nes Rīgas apkaimēs.

„Piens Fest Spēle” programma tapusi ciešā sadarbībā ar Latvijas Radio 5.kanālu jeb „Pieci.lv”. Festivālā uzstāsies grupas Instrumenti un Pērkons, elektro-pop dziesminieks Fryars no Lielbritānijas, igauņu dziedātāja Iiris, latviešu bundzinieka Riharda Fedotova projekts „Rick Feds Society” un dāņu komponists un mūziķis Anderss Matiasens (Anders Mathiasen). No plkst.15:00 līdz pat svētku noslēgumam plkst.1:00 naktī „Pieci.lv”  nodrošinās svētku tiešraidi radio ēterā. Ieeja Piena svētkos jeb „Piens Fest Spēle” ir bez maksas.

Viens no galvenajiem festivāla notikumiem būs speciāli radīta spēle – burtu turnīrs trijos posmos, kur ar burtu krekliem būs jāveido vārdus pēc spēles vadītāja norādījumiem. Uzvarētājus subjektīvi izvēlēsies kritiska žūrija un 25 asprātīgākie vārdu autori balvā saņems kruīza braucienu uz privātu koncertu. Tādēļ aicinām visus apmeklētājus nākt ar krekliem, kurus nebūs žēl uz 10 minūtēm nodot apdrukai, lai pēc tam pilntiesīgi ieņemtu savu vietu alfabētā. Kreklus jau tagad iespējams apdrukāt kafejnīcā „Piens” Briāna ielā 9, Rīgā.

Paralēli darbosies vairākas radošās darbnīcas, Retrospectro tirdziņš, vīriešu frizētava un citas aktivitātes.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.