Piedalies forumā „Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”

Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina iedzīvotājus un nevalstisko organizāciju pārstāvjus pieteikties dalībai ikgadējā iedzīvotāju forumā „Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”, kas notiks 20. novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Mūkusalas iela 3). Šogad forums risināsies jau piekto reizi, un tam pieteikties iespējams līdz 7. novembrim interneta vietnē: www.iksd.riga.lv.

Foruma laikā paredzēts atskatīties uz gada laikā paveikto, būs iespēja iepazīties ar Tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS veiktā pētījuma par sabiedrības integrāciju Rīgā rezultātiem, tiks sniegts ieskats Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas aktualitātēs, kā arī būs informācija par norisēm Rīgā, kad Latvija būs prezidējošā valsts Eiropas Padomē.

Iedzīvotāji aicināti pieteikties dalībai kādā no foruma laikā piedāvātajām domdarbnīcām:
• Rīga – veselīga pilsēta veselīgai nākotnei;
• Mūkusalas promenādes attīstība;
• Radošie kvartāli un darbīgās apkaimes;
• Drošība Rīgas pilsētā.

Domdarbnīcās Rīgas pašvaldības iestāžu pārstāvji un speciālisti no nevalstiskajām organizācijām sniegs ieskatu par paveikto veselības, pilsētas attīstības, sadarbības un drošības jautājumos. Tajās būs diskusijas par to, kā identificēt papildu iespējas vai pilnveidot esošās, lai katrā no jomām būtu vēl labāki sasniegumi rīdzinieku dzīves kvalitātes nodrošināšanā.

Tāpat kā pērn, arī šogad foruma laikā nevalstiskās organizācijas ir aicinātas parakstīt sadarbības memorandu ar Rīgas pilsētas pašvaldību. Pagājušajā gadā to parakstīja 92 nevalstiskās organizācijas.

Papildinformāciju par pieteikšanos forumam, kā arī jautājumos par memoranda parakstīšanu var saņemt pa tālruni 67181657 vai e-pastu: [email protected]

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.