Piedalies apmācību programmā “Latvijas kultūras vēstnieki”!

Vai esi darbīgs un pašaizliedzīgs savas kopienas dzīves veidotājs? Vai tici, ka kultūra ir Tavas kopienas un mūsu valsts pastāvēšanas pamats, kas stiprina mūsu pašcieņu un piederības sajūtu, rosina jaunu vērtību radīšanai un būtiski ietekmē mūsu dzīves kvalitāti? Vai vēlies savā pārliecībā un idejās dalīties ar domubiedriem un iedvesmot citus dažādu tautību Latvijas iedzīvotājus? Piedalies apmācību programmā apmācītājiem “Latvijas kultūras vēstnieki”!

Programmu piedāvā Kultūras ministrija, Latvijas Nacionālais kultūras centrs un biedrība „CultureLab”.

Programmas īstenošanas laiks: 2014.gada 27.,28.septembris, 11.,12. oktobris, 1.,2., 14. novembris (kopējais apmācību laiks – 7 pilnas dienas).

Programmas mērķis: sagatavot 24 apmācītājus (Latvijas mazākumtautību un pamattautību pārstāvjus) – vēstniekus sadarbībai ar Latvijas dažādu tautību kopienām par Latvijas kultūru un tās mijiedarbi ar Latvijas minoritāšu kultūrām.

Pieteikuma anketu dalībnieku atlasei lūdzam aizpildīt un nosūtīt elektroniskā veidā skenētā versijā līdz 2014.gada 6.septembrim uz e-pastu: lnkclnkc.gov.lv  vai nogādāt to papīra formā Latvijas Nacionālajā kultūras centrā, Pils laukumā 4, 3.stāvā.

Pieteikuma_forma_apmacibam_2014

Apmācību programmas apraksts

Kontaktpersona:
Laura Liepiņa, mob.tālr. 26062350, (no 23.07.-06.08.2014 lūdzu sazināties elektroniski: e-pasts la.liepinagmail.com)

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.