Pēdējais šīs vasaras Rīgas krāmu tirdziņš Spīķeru kvartālā

Sestdien, 6.septembrī, no plkst. 11:00 līdz plkst. 17:00 Spīķeru kvartālā norisināsies noslēguma Rīgas krāmu tirdziņš šajā vasaras sezonā.

Ceturtā krāmu tirdziņa piedāvājums apmeklētājiem kā ierasts neliks vilties. Pārdošanā būs gan dažādi pagājušā gadsimta sadzīves un interjera priekšmeti, gan apģērbi, aksesuāri un rotas no omīšu krājumiem līdz pat īstu modes pazinēju atlasītiem modes smalkumiem, kā arī oriģināliem pašmāju dizaineru darinājumiem. Starp pērļu tirgotājiem būs sastopami gan vintage entuziasti Retro Spectro, gan pašmāju zīmols „Zvēru dārzs”, kā arī vizuālā žurnāliste Agnese Kleina.

„Ir patiesi liels prieks aicināt visus apmeklēt nu jau ceturto un šajā vasarā noslēdzošo Rīgas krāmu tirdziņu. Ideja par tirdziņu Spīķeru kvartālā ir īstenojusies tieši tā kā vēlējāmies un šis noteikti ir veiksmes stāsts. Interese par tirdziņu ar katru reizi aug plašumā, jūtam ka ziņa nokļūst pie arvien jauniem pērļu tirgotājiem un pērļu tīkotājiem. Tieši tāpēc arī nākamajā vasarā turpināsim īstenot aizsākto – iedzīvināt labākās Eiropas pilsētu brīvdabas krāmu tirdziņu tradīcijas Rīgā, kad par pārdevēju var kļūt ikviens, kam ir kas skaists un noderīgs krājumā, bet pircēji var iegūt lietas ar stāstu,” stāsta Elīna Stelcere, biedrības Rīgas Spīķeri valdes priekšsēdētāja.

Linda Ezerkalna, apvienība Retro Spectro: „Rīgas krāmu tirgus pierādījis, ka vasarā arī Rīgā ir ko darīt! Es ticu, ka šī tradīcija nākamvasar turpināsies un tirdziņš augs gan plašumā, gan daudzveidībā, kļūstot par vienu no Rīgas atpazīstamības zīmēm.”

Tirdziņa apmeklētāji ir laipni gaidīti no plkst. 11:00 līdz plkst. 17:00. Tirdziņš norisināsies Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 10. Ieeja pasākumā ir bez maksas. Plašāka informācija www.spikeri.lv

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.