Pasaules sniega diena Lubāna mitrājā

Pasaules Sniega diena ir ikgadējs sniega festivāls bērniem un pieaugušajiem, lai tie varētu iepazīt dažādas aktivitātes uz sniega un dažādus ziemas sporta veidus. Šo ideju ir radījusi Starptautiskā Slēpošanas Federācija (FIS), bet Latvijā par Pasaules sniega dienas pasākumu norisi rūpējas Latvijas Slēpošanas Savienība (LSS) sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK). Pasaules Sniega dienas pasākumu rīkošana ir vērsta uz to, lai bērni un viņu vecāki varētu izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega, un arī nākotnē turpinātu nodarboties ar ziemas aktivitātēm.

Sniega dienas Lubāna mitrāja informācijas centra apkārtnē notiks sestdien, 2015.gada 17.janvārī. Pasākuma sākums ir plkst. 10.00 un līdz pat 15.00 apmeklētājiem būs iespējams iesaistīties dažādās ziemas aktivitātēs. Slēpju ekspedīcija pa Lubāna ezeru uz Akmeņsalu, slēpju orientēšanās caur niedru labirintiem, sniega skulptūru veidošana slēpošanas stafetes ar Oļegu Maļuhinu, sniega kurpju darbnīcas un aktivitātes par un ap sniegu lieliem un maziem!

Lai nodrošinātu veiksmīgu nokļūšanu līdz pasākuma norises vietai, plkst. 9.00 atiet autobuss no Madonas Saieta laukuma, kas kursēs mājup plkst.16.00. Vietu autobusā iepriekš rezervē pa tālruni 29234956 (Līga & Lelde). Visas dienas garumā darbosies bufete, kā arī būs pieejama slēpju noma, tiem, kam sava inventāra vēl nav!

Ņemot vērā nepastāvīgos laika apstākļus, sekojiet līdzi izmaiņām www.facebook.com/lubanamitrajs un www.draugiem.lv/lmic!

Papildus info: [email protected] vai 29234956 (Līga & Lelde).

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.