Papīra objektu festivāla notikumi no 11. – 14. jūlijam

Festivāla ietvaros no 11.07. ir apskatāmi divi jauni papīra objekti: Kumiko Mizuno objekts Kalnciema kvartāla ābeļdārzā un Kaori Kato objekts LU Botāniskajā dārzā. Skatīt festivālā apskatāmo objektu izvietojuma karti (www.papiraobjekti.lv).

12.07. Notikumi Kalnciema kvartālā :
11:00-16:00  Pagalmā apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt roku sietspiedes apdrukas tehnikā Jelgavas tipogrāfijas un Antalis organizētajā darbnīcā. Dalība bez maksas.

11:00-14:00 Papīra darbnīcā „Cronquist” mākslinieces Ilzes Dilānes vadībā varēs izgatavot papīru no masas, kas sagatavota no džinsu biksēm, palagiem un papīra, kā arī izmēģināt gleznošanu ar pigmentētu papīra masu un citām virsmas dekorēšanas metodēm. Dalība par ziedojumiem (EUR 2.00). Notiek pagalmā.

14:00-15:30 “Saloki savā veidā”. Kaori Kato iepazīstinās interesentus ar origami locīšanas tehnikas pamatiem un iedrošinās klātesošos atrast katram savu radošo izpausmi. Darbnīca notiek Vīnu veikala zālē, bez ieejas maksas.

Uz origami darbnīcu lūdzam iepriekš pieteikties: [email protected]

14.07. Kalnciema kvartālā :

Papīra objektu festivāla ietvaros aicinām uz JAPĀŅU VAKARU 14. jūlijā pl. 18.00

Programmā:
tikšanās ar japāņu māksliniekiem, kaligrāfijas darbnīca, vasaras kimono (Yukata) pielaikošana un fotografēšanās, papīra locīšana, saiņošanas (Origata) paņēmienu apgūšana, sarunas par Japānu, kā arī japāņu mielasts:
japāņu omlete (tamagoyaki), daikon salāti, gaļas un kartupeļu sautējums (nikujyaga), japāņu marinējumi (tsukemono), onigiri, deserta pārsteigums, tēja u.c.

Dalības maksa par maltīti 5.00 Euro. Lūdzam apstiprināt savu dalību rakstot uz [email protected], papildus info: 29606885

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.