Orientēšanās sacensības Vecrīgā

Pirmdien, 21. aprīlī, Vecrīgā risināsies orientēšanās sacensības „Lieldienu balva”. Tajās par medaļām aicina cīnīties orientieristus vairākās grupās, gan elites, tautas un atklātajās grupās, gan arī paraolimpiskā grupā. Starts sacensībām no plkst. 12.00 Strēlnieku laukumā.

Orientēšanās sacensības „Lieldienu balva” šogad notiks jau trīspadsmito reizi. Pirmās sacensības notika 2002. gadā Bastejkalna apkārtnē, un turpmāk tās notikušas katru gadu Otrajās Lieldienās dažādās Rīgas vietās: Kronvalda parkā, Vecrīgā, Ķīpsalā, Uzvaras parkā, Āgenskalnā, Grīziņkalnā, Vecāķos, Pētersalā. Pirmajos gados sacensības notika tikai orientēšanās sprinta distancē, kas ir 12-15 minūšu skrējiens, tāpat tika piedāvātas arī pastaigas veida orientēšanās sporta veida iesācējiem. Sākot no 2009. gada, vienlaikus ar sprinta sacensībām notiek arī taku orientēšanās sacensības, kurās dalībnieki sacenšas navigācijas prasmē un precizitātē. Taku – O sacensībās kopējā konkurencē sacenšas arī dalībnieki ar kustību traucējumiem, jo šajā disciplīnā pārvietošanās ātrumam nav nozīmes.

Papildinformācija: pieejama interneta vietnēs: www.mona.lv un www.sports.riga.lv, kā arī sazinoties pa tālr.: 29612902 vai e-pastu: [email protected]

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.