Orhideju dienas LU Botāniskajā dārzā

Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā  līdz 14. septembrim notiks Orhideju dienas, kur bez orhidejām vēl būs apskatāmas arī tilandsijas un citi retāk redzēti eksotiskie augi. Apmeklētājiem būs iespēja piedalīties meistarklasēs, saņemt speciālistu konsultācijas un iegādāties orhidejas. Izstāde top sadarbībā ar Latvijas Orhideju un eksotisko augu draugu asociāciju.

Katru dienu no plkst. 9:00-19:00 LU Botāniskajā dārzā aicinām iepazīt orhidejas, tilandsijas un citus retāk redzētus eksotiskos augus. Palmu mājas vestibilā būs skatāmas Latvijas Orhideju un eksotisko augu draugu asociācijas un Lietuvas Orhideju kluba kolekcionāru skaistākās orhidejas. Būs redzama arī izsmalcinātā Helēnas kurpīte Paphiopedilum helenae, ko salīdzinoši nesen – 1995. gadā Vjetnamas ziemeļos atklāja un savas sievas Helēnas vārdā nosauca krievu dabas pētnieks Leonīds Averjanovs. Ne mazāk interesanti ir arī Tillandsia ģints augi, kas savvaļā sastopami Ziemeļamerikas dienvidu apgabalos, Centrālamerikā un Dienvidamerikā līdz pat Argentīnai.

Izstādes ietvaros:

  • pieredzējuši audzētāji atbildēs uz jautājumiem un dalīsies pieredzē par eksotisko augu audzēšanu mājas apstākļos;
  • būs iespēja iegādāties orhidejas;
  • augu pārstādīšanas meistarklases sestdienās 6. un 13. septembrī no plkst. 13:00.

Ieejas maksa Botāniskajā dārzā: pieaugušajiem – € 3,00; pensionāriem un studentiem – € 2,00; skolēniem – € 1,00. Ieeja bez maksas: Latvijas Universitātes studentiem un darbiniekiem, politiski represētajām personām, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām (I un II grupa) un to asistentiem, pirmsskolas vecuma bērniem, bērniem-bāreņiem, bērniem ar īpašām vajadzībām.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.