„Oranžās brīvdienas” publicē pirmo dziesmu no topošā albuma

Latviešu turbofolka grupa „Oranžās brīvdienas” (OB) publiskojusi pirmo skaņdarbu „Sniegpārsla” no tikko pabeigtā otrā studijas albuma „Tilti”, ko laist klajā paredzēts nākamā gada sākumā.

OB atzīst, ka dziesma diezgan krasi atšķiras no iepriekšējiem ierakstiem. „Sniegpārsla” arī ir pirmā studijā ierakstītā grupas balāde. Pati kompozīcija grupas repertuārā ir diezgan ilgi, kaut gan spēlēta tikai pāris reižu. Vairāk tā līdz šim dzirdēta grupas līdera Inta Ķergalvja solo izpildījumā. „Sākotnēji mums nebija plāns šo dziesmu ierakstīt, vēl jo vairāk – iekļaut albumā. Vairums tomēr izlēma, ka tas ir jādara un rezultāts sanāca pat labāks, nekā bijām gaidījuši,” tā I.Ķergalvis.

„Sniegpārsla” ir pārdomu un sajūtu piepildīts skaņdarbs bez ierastajiem zemtekstiem I.Ķergalvja tekstos. Kaut gan arī pašai sniegpārslai ir vairāk simboliska, ne tieša jēga dziesmā. OB sola, ka albums „Tilti” būšot daudzveidīgāks, arī noskaņu un stilitsikas ziņā dažādāks par iepriekšiem ierakstiem. Balādes mīsies ar ierastiem sociālā pankroka un ska ritmiem, bet par to jau pavisam drīz.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.