Nedēļas nogalē notiks pavasara laivošanas svētki ”Bārtas pumpurs”

13. maijā pulksten 10 jau trešo gadu pēc kārtas no apzīmētas vietas ”Laņģeris”, Rucavas novadā, startēs pavasara laivošanas svētki ”Bārtas pumpurs”, informē rīkotāji.

”Bārtas pumpurs” – tā ir pasakaina atpūta, laivojot Bārtas upes gleznainajos līkločos! Distances garums ir aptuveni 12 kilometri, tāpēc piemērots ikvienam – gan ģimenēm ar bērniem, gan draugu pulciņiem. Bez tam distancē būs iespēja piedalīties dažādās veiklības un atjautības aktivitātēs speciālos kontrolpunktos. Distances noslēgumā kempingā ”Ods” ikvienu sagaidīs garda ”Lielā zupa” un kempinga saimnieku firmas zīme ”Medījumu putra”, kā arī neiztikt bez izglītojošiem un izklaidējošiem pārsteigumiem, ko sagatavojis Liepājas reģionālais atkritumu apsaimniekošanas centrs ”Liepājas RAS” un citi svētku atbalstītāji.

Jāuzsver, ka ”Bārtas pumpurs” nav ātruma sacensības – balvas saņems 9 erudītākās un veiklākās ekipāžas, kā arī 3 viskrāšņāk un atraktīvāk ģērbušās ekipāžas. Šī gada tēma – ”Vikingu ceļotājs”.

Svētkus rīko SIA ”Tūrisma attīstības grupa” un  biedrība ”Tūrisma klubs ”Oga”” sadarbībā ar Grobiņas, Nīcas, Priekules un Rucavas novadu pašvaldībām ar mērķi popularizēt laivošanu Bārtas upē, vienlaikus vairojot laivotāju zināšanas par Bārtas upi, kā arī Grobiņas, Nīcas, Priekules un Rucavas novadiem, to apkārtni un dabas bagātībām.

Balvu fondu veido dāvanu karte izbraucienam Bārtas upē ar liellaivu ”Bartinera”, dāvanu karte nakšņošanai kempingā ”Ods” un kempingā ”Zvejnieki”, dāvanu karte no aktīvās atpūtas centra ”Kuršu vikingu apmetne”, labumu grozi no ”Otaņķu gardumiem”, ”Kurzemes gaļsaimnieka” un ”Priekules maiznieka”, dāvanu kartes no stādaudzētavas ”Cielavas” un ”Escape Room Karosta”, kā arī SIA ”Compaqpeat” kūdras maisi un dizaina rotaļlietas no ”Lavendertoys”.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.