Nebijis pasākums – “Sigulda nomet cimdu”

Š.g. 23. un 24. augustā Siguldas pilsdrupās notiks vēl nebijis pasākums “Sigulda nomet cimdu”, kurā izaicināt un izrādīt savas cīņu prasmes varēs ne tikai profesionāli cīnītāji, bet arī ikviens “tautas” pārstāvis. Pasākumu organizē “Siguldas attīstības aģentūra” sadarbībā ar biedrību “LIVONENSIS”.

Pirmajā pasākuma dienā, 23. augustā, sestdienā, viens otru uz cīņu izaicinās bruņinieki no Latvijas un Igaunijas, labākie cīnīsies par galveno balvu! Visas dienas garumā darbosies arī viduslaiku aktivitāšu stendi un radošās darbnīcas, kurās varēsiet izliet alvas figūriņas, vērot raga brīnumainās pārvērtības un dāmas nodosies viduslaiku sievietes skaistuma priekiem.
Vakara noslēgumā apmeklētāji kopā ar deju kopu “Trejdeviņi” mācīsies jaunus dejas soļus, ko tūdaļ pat varēs pielietot!

Otrajā dienā, svētdienā, visi laipni aicināti uz “Tautas septiņcīņu”, kurā ikviens varēs izrādīt savas prasmes viduslaiku aktivitāšu stendos, krājot punktus un noslēgumā saņemot vērtīgu balvu. Darbosies arī radošās darbnīcas un tirdziņš.

Abas dienas viesi mielosies ar restorāna “Kungu Rija” sagādātajiem viduslaiku ēdieniem, ko ikdienā iespējams nobaudīt tikai dzīru laikā Siguldas pils tornī!

Pasākuma Viduslaiki Siguldā 2014 programma!

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.