Mūzu akadēmija

Sestdien, 26. aprīlī Latvijas Kultūras akadēmija topošajiem studentiem piedāvā apmeklēt īpaši viņiem organizētas nodarbības teātra studiju ēkā „Zirgu pasts” (Dzirnavu 46), kur norisināsies ikgadējā lekciju un radošo nodarbību platforma “Mūzu akadēmija”. Lekcijas un darbnīcas vadīs: Rūta Muktupāvela, Alma Bernharda, Lauris Gundars, Daina Volkinšteine, Gunta Ošiniece, Antra Cilinska, Anita Vaišle un vieslektors Dr. Frans Brovers (Frans Brouwer) no Nīderlandes.

Sešas Mūzu akadēmijas nodarbības būs veidotas, lai sniegtu ieskatu bakalaura studiju virzienos, kuros akadēmija uzņems studentus 2014. gada vasarā, kā arī ļautu interesentiem savlaicīgi novērtēt, vai izvēlētā studiju joma atbilst viņu interesēm.

26. aprīlī no plkst. 12:00 līdz 13:00 bakalaura studiju interesenti var piedalīties vienā no divām nodarbībām: Starpkultūru sakaru Latvija – Dānija apakšprogrammas piedāvātajā nodarbībā „Dāņi – laimīgākā tauta pasaulē!?” vai Kultūras teorijas un menedžmenta apakšprogrammas – „Kultūras jēdziena interpretāciju iespējas”. Tālāk no plkst.13:15 līdz 14:15 izvēlei ir Starpkultūru sakaru Latvija – Vācija nodarbība „Vācu valoda mūzikā” un jaunizveidotās Drāmas un teksta studiju apakšprogrammas – „Pazīsti savu mūzu?”. Mūzu akadēmijas noslēdzošajā daļā no plkst. 14:30 līdz 15:30 kultūras studiju interesenti var pieteikties Starpkultūru sakaru Latvija – Francija/ Beļģija apakšprogrammas organizētajai nodarbībai „Svešvaloda vs starpkultūru dialogs” vai nodarbībai „Tātad –  Ko nozīmē būt producentam?”.

Šogad pirmo reizi Mūzu akadēmijas ietvaros nodarbība tiek īpaši organizēta arī maģistra studiju interesentiem – no plkst. 11:00 līdz 11:30 „Programming: From a creative artistic concept to making people smile and cry”. Interaktīvās lekcijas laikā, kas notiks angļu valodā, tiks pārrunāti kultūras pasākumu mākslinieciskās programmēšanas būtiskākie elementi. Kā programmēšanu uztver mākslinieki, kā to saprot organizatori un ko par to domā kultūrpolitikas veidotāji? Cik lielā mērā māksliniecisko programmēšanu ietekmē finansējums? Vai mākslinieki respektē publikas vēlmes? Tiks diskutēts par pieredzi un pārrunāti mākslinieciskās programmēšanas novērtēšanas kritēriji.

Plašāk par Mūzu akadēmijas nodarbībām un pieteikšanos (reģistrācija nodarbībām līdz 23. aprīlim!) var lasīt: www.lka.edu.lv / gribu studēt LKA. Lieki piebilst, ka Mūzu akadēmijā visas nodarbības ir bezmaksas.  Norises vieta – LKA teātra studiju ēka Zirgu pasts. Nodarbību pauzēs interesentiem būs iespēja konsultēties arī ar Kultūras akadēmijas Studiju departamenta pārstāvjiem.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.