Dzimis 8 Muluk enerģijā

 Water

Muluc (Yucatan) / Toj (Kiche) – Ūdens

Personība: emocionāla, tēlaina, psihiska un romantiska. Var dominēt pār citiem, atspoguļojot intensīvas emocijas pār citiem. Šī zīme ir par dāvināšanu, atmaksu. Vienā maiju interpretācijā šīs zīmes nosaukums ir Upuris. Tāpēc nav pārsteigums, ka kā šīs zīmes dzimtene jūs varat sajust, ka jūsu dzīve ir saistīta ar pazemīgu kalpošanu un došanu citiem. Vai arī var gadīties, ka jūs daudz ciešat no negatīvisma, problēmām, slimībām un tā tālāk. Neskatoties uz to, es nevēlos, lai jūs krītat izmisumā, jo šī ir viena no skaistākajām no maiju zīmēm, kā jūs redzēsiet.

Jūsu maigās, pazemīgās, emocionālās un strādīgās īpašības padara jūs pamanāmus. Jūs esat dinamisks, inteliģents un izcils komunikators, un šīs funkcijas padara jūs efektīvu līdera pozīcijās. Jūs noteikti neesat vidusmēra cilvēks. Jūs esat riska uzņēmējs un spēcīga iztēle. Jūsu mākslinieciskās, redzamības un radošās prasmes ir vērts pamanīt. Jūs spējat atrast savu līdzsvaru kā ūdens. Ūdens ir elements, kas tiek uzskatīts par attīrīšanu, un dažos maiju rituālos cilvēki lūdz par savas sabiedrības, kopienas, kurā viņi dzīvo, harmonizāciju un attīrīšanu. Šie rituāli ir būtiska viņu dzīves sastāvdaļa, lai cilvēki varētu dzīvot vienota kolektīvā vara un harmonija. 

Ūdens zīme šajās ceremonijās būtībā tiek uzskatīta par tādu pašu mērķi kā ūdenim. Kā Ūdens cilvēks jūs esat šeit, lai panāktu harmoniju un šķīstīšanos kolektīvajā dzīvē. Dziļi šīs zīmes mērķis ir panākt mieru, šķīstīšanos un harmoniju. Acīmredzot jūs esat emocionāls un trausls cilvēks. Emocija jums ir liels atslēgvārds. 

Izaicinājums: paškontrole un atbildība 

Līdzeklis: konsekvence un neatlaidība. 

Atbilstošās profesijas: matemātiķis, sociālais zinātnieks. 

Zīmes, ar kurām sadzīvojat: Ūdens (Muluk -Water), Jaguārs (Xish – Jaguar), Vētra (Kawak- Storm) un Sēkla (Kan- Seed)

Zīmes, kas veicina jūsu izaugsmi: ūdens (Muluk – Water), Niedre (Ben – Cane),  zeme (Kaban- Earth), Krokodils (Imix – Crocodile) un Čūska (Chikchan – Serpent)

 

Galaktikas signāls

8

* Raksti 

* Darbs 

* Radošums 

* Darbs ar prieku 

* Taisnīgums 

* Saskaņa 

* Atlikums, kas realizēts kā būtība 

No vienkāršības līdz mūžībai, 8 enerģija organizē visu, kas pastāv. Jums ir spēcīgas organizatoriskās spējas, un jūs skaidri nosverat visas iespējas, pirms sasniedzat līdzsvara punktu. Viena no jūsu stiprākajām pusēm ir apzināties pamata modeļus, kas parādās dzīvē. Jūs esat dzimis ar interesi saprast modeļus un sistēmas, kas ir apkārtējās pasaules pamatā. Tas padara jūs par diezgan intelektuālu tipu. Jums patīk iedziļināties jebkurā priekšmetā, kuru mācāties. 

Galvenais jūsu nodoms ir panākt līdzsvaru un harmoniju savā dzīvē. Izprotot modeļus un sistēmas, jūs varat viegli nosvērt, kur zaudēts līdzsvars, kas jāpielāgo, lai atgrieztos harmonijā. Tas attiecas uz visu mūsu kolektīvajā dzīvē kā cilvēku sugām uz šīs planētas. Izpratne par dzīves ciklu un to, ko tas nozīmē, palīdz ieviest principus, līdzsvaru un taisnīgumu.

Wind

Jūsu iekšējās pasaules zīme 

Vējš Ik (Jukatana) / Iq (Kiche) 

Personība: runātīga, garīga, kustīga, inteliģenta un daudzpusīga. Ideālistisks un romantisks. Modes apziņa vai mākslinieks. 

Iztēle, iedvesma, vēstījumi un saziņa ir galvenie jēdzieni IK (vējš) cilvēka dzīvē. Tā kā balsi gaisā nes vējš, jums ir daudz ko pastāstīt. Jums ir jāsniedz cilvēcei kaut kāds vēstījums, kuru jūs vēl neesat pilnībā izdomājis. Tomēr jūs gandrīz jūtaties pienākums turpināt sazināties, runājot, rakstot vai izmantojot plašsaziņas līdzekļus. Dzīvības gars un elpa, Vējš uzpūš dzīvību šai lietai un rada jaunu izpratni pasaulē. Jūsu raksturs pēc būtības ir garīgs. Jums ir spēks izplatīt labas sēklas un idejas. Jums patīk radīt mākslu un skaistumu, un jums ir spēcīga estētikas izjūta. Jūs varat arī kļūt par veiksmīgu fantastikas rakstnieku, taču esiet piesardzīgs, lai nebūtu pārāk tālu no realitātes. Jums ir augsts iztēles līmenis. Vējš ir tas, kas dod mums dzīvību un uztur mūs dzīvus (Indijā to sauc par “prānu”), ko simbolizē dzīves būtība. Saskaņā ar maiju ticību, Vējš ir Dieva elpa. 

Izaicinājums:  saistīts ar atbildība un bailēm, neizlēmību, nespēju apņemties. Līdzekļi kā labot: izglītība un mācīšanās, kā labāk sazināties. 

Atbilstošās profesijas: filozofs, matemātiķis, mākslinieks, mūziķis. 

Zīmes, ar kurām jūs sadzīvojat: vējš (Ik-Wind), ceļš (Eb – Road), zeme (Kaban- Earth) un brieži (Manik – Deer) 

Zīmes, kas veicina jūsu izaugsmi: vējš (Ik-Wind), jaguārs (Xish – Jaguar), nazis (Etznab- Knife) , nāve (Kimi – Death) un suns (Ok – Dog)

Ir 20 maiju zīmes, kas mainās katru dienu. Dzimšanas diena nosaka jūsu dienas zīmi. Tas parāda jūsu tipiskos atribūtus, dominējošākās īpašības. Jums ir vēl 8 zīmes, kas ieskauj dienas zīmi, un katra no tām izskaidro atšķirīgu jūsu dzīves aspektu. To sauc par Dzīvības koku, kas sastāvēja no 3 kolonnām un 3 līnijām. Galvenās kolonnu zīmes centrā veido jūsu būtības kodolu. Viņi tevi vada, atbalsta un iedvesmo ceļojumā visas dzīves garumā. Sieviešu sleju zīmes ietekmē jūsu privāto dzīvi un intīmās attiecības. Ne tikai romantiskās attiecības, bet arī ģimenes saites un attiecības ar nozīmīgākajiem citiem. Vīriešu zīmes ietekmē jūsu darbu, karjeru, varas attiecības. Kā jūs mijiedarbojaties ar pasauli un ko jūs kalpojat sabiedrībai kopumā. Jūsu dzīvē ir 3 galvenie posmi: jaunība, pusaudzis un briedums. Kuras no šīm pazīmēm jūs ietekmēs visvairāk, ir atkarīgas no jūsu vecuma. Gadu gaitā katrā kolonnā dominējošā zīme mainīsies. Jums ir arī Galaktikas signāls un Jūsu iekšējās pasaules zīme.  

Eagle (Men) Crocodile (Imix)  Deer (Manik)

Night (Akbal) Water (Muluk)  Eagle (Men) 

Monkey (Chuwen)  Earth (Kaban)  Night (Akbal) 

Tree of Life

 

 

 

   
             

 

 

   
             

 

 

 

   

Noskaidro savu dzimšanas enerģiju – http://maiji.zabre.lv/

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.